Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Розкриваємо секрети тестування модулів пам’яті Kingston

Шлях до неперевершеної надійності

У світі технологій пам’яті, що постійно розвиваються, важливість комплексного тестування неможливо переоцінити. Kingston, що є синонімом якості та надійності в галузі пам’яті, є яскравим прикладом компанії, яка опанувала мистецтво тестування динамічної пам’яті з довільним доступом (DRAM). У цій статті ми заглибимося в наш складний процес тестування модулів пам’яті, а також розповімо, як ми залишили наших конкурентів далеко позаду та встановили галузеві стандарти забезпечення якості.

Величезний досвід тестування пам’яті:

Етапи виробництва
Модулі пам’яті Kingston на виробничій лінії заводу

У компанії Kingston ретельне тестування починається ще задовго до того, як продукт потрапляє до рук клієнтів. Воно передбачає різні етапи, від визначення характеристик компонентів і перевірки дизайну модулів пам’яті до їх тестування на еталонних платформах. Такий тривалий етап підготовки до виробництва гарантує ретельну оцінку кожного компонента модуля пам’яті перед початком масового виробництва.

Після запуску виробництва кожен модуль пам’яті проходить повне 100 % тестування. Ми використовуємо комбінацію наявних материнських плат і власних тестових систем разом із набором тестів, що імітують реальні сценарії використання продукту. Це відрізняє нас від типових виробників напівпровідникової пам’яті, які часто обмежують свої тестування перевіркою технічних характеристик.

Критично важливі етапи тестування

Для модулів серверного класу з функцією корекції помилок ECC компанія Kingston використовує запатентовану процедуру динамічного стрес-тесту серверів. В цьому тесті модулі пам’яті працюють на межі своїх можливостей, з підвищеним навантаження, яке еквівалентне трьом місяцям цілодобового інтенсивного використання в умовах робочого серверу. У такий спосіб ми виявляємо потенційні відмови на ранньому етапі експлуатації ще до того, як продукт потрапить до наших клієнтів.

Таке прагнення до попередження ранніх відмов свідчить про нашу непохитну прихильність до якості й надійності. Із розвитком технологій також вдосконалюються наші методи тестування, і в цьому інновації становлять основу нашого підходу.

Контроль якості

Команда із забезпечення якості Kingston керує складним процесом подвійного контролю, щоб гарантувати цілісність наших модулів пам’яті та відповідність виробничих процесів галузевим стандартам. Понад 35 контрольних точок перевірки якості інтегровано в процеси виробництва, тестування, пакування, складування та доставки Kingston. На кожній контрольній точці проводиться незалежна перевірка якості продукції, за результатами якої складаються відповідні звіти. Kingston використовує поєднання автоматизованих систем оптичного сканування та спеціалістів із контролю якості для відбору зразків і перевірки дотримання наших вимог щодо забезпечення якості. Це означає, що після завершення 100% заводських тестувань ми відбираємо статистичний зразок із виробничої партії для проведення повторного тестування. Дотримання суворих вимог до якості перевіряється відповідними інженерами з контролю якості, які регулярно проводять аудит наших процедур і систем для підтвердження їх відповідності найкращим у своєму класі практикам.

Постійні інновації

Наша команда тестувальників тісно співпрацює з розробниками чипсетів, таких, як Intel і AMD, а також із провідними брендами материнських плат, оцінюючи апаратне й мікропрограмне забезпечення нового покоління, щоб підготувати наші виробничі тестові системи до майбутніх змін. Ми навіть розробляємо власні автоматизовані системи, щоб завжди залишатися на передових позиціях у сегменті масового виробництва.

Унікальні характеристики пам’яті

Хоча два чіпи DRAM від конкуруючих постачальників можуть мати однакові специфікації, кожен кристал DRAM має свої унікальні особливості, характерні для свого бренду. Ми використовуємо наші міцні відносини з провідними світовими постачальниками пам’яті Micron, SK Hynix і Samsung, щоб забезпечити відповідність чипів DRAM нашим жорстким вимогам щодо надійності та продуктивності. Завдяки суворому процесу сертифікації компонентів нам вдалося забезпечити узгодженість дій наших постачальників. Ми пропонуємо нашим клієнтам рішення найвищої якості з різноманітною базою постачання та допомагаємо нашим постачальникам вдосконалювати свою продукцію за допомогою нашої комплексної системи зворотного зв’язку про поточні показники якості.

Види тестування:

виробничі таємниці та найкращі практики

Поєднання стокового та власного програмного й апаратного забезпечення для тестування модулів пам’яті вигідно відрізняє компанію Kingston не лише від постачальників напівпровідникової пам’яті, але й від її прямих конкурентів. Завдяки цьому досвіду тестування та непохитній прихильності до забезпечення якості компанія Kingston продовжує залишатися провідним контрактним виробником для найбільших OEM-виробників і центрів обробки даних протягом майже трьох десятиліть. За цей час ми накопичили величезний досвід і знання та об’єднали наші найкращі практики з практиками наших контрактних клієнтів, отримавши безпрецедентну сукупність знань, що не має аналогів в жодній галузі.

Еволюція динамічного стрес-тестування

Запатентована процедура динамічного стрес-тестування серверів, започаткована Kingston у 2004 році, розвивалася протягом десятиліть разом із технологією DRAM. Ця процедура була спочатку розроблена для боротьби з ранніми відмовами напівпровідників, які могли виникнути в перші 90 днів використання, і передбачала застосування спеціальних високотемпературних печей для виявлення потенційних дефектів у процесі тестування. З того часу процедуру було суттєво вдосконалено: стрес-тестування відбуваеться в ході загального тестування, коли забезпечений динамічний і точний контроль температури, напруги й сценаріїв роботи програмного забезпечення, що дозволяє виявити більшість модулів, схильних до відмови на початку експлуатації. Ця еволюція й прагнення до постійного вдосконалення мали вирішальне значення для адаптації до ситуації постійного зменшення напівпровідників.

Важливість 100% тестування:

Інженер Kingston у лабораторії перевіряє якість модулів пам’яті

Наше 100% тестування відрізняє нас від конкурентів, постачальників і виробників модулів пам’яті. У той час як виробники часто покладаються на коштовні автоматизовані системи для перевірки технічних характеристик компонентів/модулів, ми у Kingston йдемо далі та застосовуємо наявне обладнання для тестування продукту в реальних сценаріях використання, щоб гарантувати найвищу якість і надійність. Орієнтація на якість, підкріплена пожиттєвою гарантією, а також виготовлення модулів пам’яті, сумісних з більшістю OEM-систем допомогли компанії Kingston зайняти провідні позиції на ринку, залишивши своїх конкурентів далеко позаду.

Еволюція та майбутні тенденції в тестуванні:

постійні інновації

Методології тестування Kingston постійно вдосконалюються, щоб відповідати вимогам сучасного ринку. Наша участь у галузевій стандартизації через такі організації, як JEDEC, відображає наше прагнення формувати майбутнє технологій пам’яті.

Гарантія якості та приклади з реального життя:

ціннісна пропозиція для клієнта

Комплексне тестування Kingston безпосередньо впливає на ціннісну пропозицію для наших клієнтів. Зокрема, центри обробки даних отримують вигоду від продемонстрованої надійності та низького рівня відмов у роботі. Кінцеві користувачі цінують сумісність, пожиттєву гарантію та відмінний рівень підтримки Kingston.

Незмінна прихильність компанії Kingston до забезпечення якості свідчить про наше прагнення надавати клієнтам лише найкращі рішення в галузі пам’яті. Незалежно від того, чи є їхнім пріоритетом сумісність, надійність або доступність, клієнти можуть довіряти Kingston, оскільки компанія постачає продукцію найвищої якості.

У світі, в якому продуктивність комп’ютерів і серверів залежить від надійності пам’яті, компанія Kingston уособлює собою еталон якості. Ми встановили галузеві стандарти, що демонструють нашу непохитну прихильність до комплексного тестування та забезпечення якості, і продовжуємо надавати клієнтам продукти, яким можна повністю довіряти. Величезний досвід тестування модулів пам’яті є свідченням постійного прагнення компанії Kingston до досконалості.

#KingstonIsWithYou

Kingston Server Memory - Built for Servers. Powered by Service

Створено для серверів. Супроводжується бездоганним сервісом.

Продуктивність та надійність мають критичне значення для бізнесу. Профільний досвід, визнані практики та лідерські позиції компанії Kingston у цій галузі – ось чому наша продукція є розумним вибором.

Запитайте експерта

Пошук товарів Kingston

Коли ви починаєте з Kingston, обрати пам'ятіь просто.
Маючи більш ніж 35-річний досвід, компанія Kingston має в своєму розпорядженні знанням та ресурси, необхідні для впевненого вибору пам'яті.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Просто введіть виробника та модель або номер комп'ютерної системи чи цифрового пристрою, щоб знайти потрібну вам продукцію Kingston.

Пошук за модельним номером Kingston

Шукайте за артикулом Kingston, артикулом дистриб'ютора або еквівалентним артикулом виробника.

Пов’язані публікації