Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

SSD-накопичувач Kingston FURY Renegade із радіатором, встановлений у PlayStation 5

Докладніше про PlayStation 5 і SSD-накопичувачі з радіатором

У вас є консоль PlayStation 5™ (PS5)?

Якщо так, тоді ви знаєте, що у вересні 2021 року компанія Sony презентувала можливість встановлення внутрішнього SSD-накопичувача в консоль PS5 для збільшення обсягу сховища. Це була радісна звістка для користувачів PS5, оскільки «з коробки» консоль поставляється лише з твердотільним накопичувачем ємністю 875 ГБ, що, з урахуванням місця, виділеного під системне ПЗ, не так вже й багато для геймерів. Зважаючи на величезний розмір ігор нового покоління, ви навряд чи хотіли б витратити всі ці гроші на PS5, а потім відчувати брак вільного місця на накопичувачі!

Проте, ця гарна новина про можливість додавання додаткового сховища в консоль мала як позитивні, так і негативні наслідки, оскільки супроводжувалася певним переліком жорстких і спеціальних вимог від Sony. Ці вимоги означали, що просто встановити будь-який SSD-накопичувач у консоль PS5 неможливо. Накопичувач повинен мати форм-фактор M.2, бути PCIe Gen 4 NVMe і забезпечувати швидкість читання як мінімум 5500 МБ/с. Крім того, однією з найважливіших рекомендацій, яка змусила заговорити ігрове ком’юніті, стала заява компанії Sony про те, що внутрішній SSD-накопичувач потребує ефективного розсіювання тепла, наприклад радіатором.

У цій статті ми хочемо розглянути призначення радіаторів, а також розповісти, чи дійсно потрібно їх використовувати.

Що являє собою радіатор?

SSD-накопичувач Kingston FURY Renegade із радіатором, встановлений у консоль PlayStation 5

Радіатор – це охолоджувальний пристрій, який кріпиться до SSD-накопичувача та охолоджує його, відводячи тепло від пристрою. Радіатори зазвичай виготовляються з матеріалу високої теплопровідності, який може швидко поглинати надмірне тепло.

Чи всім SSD-накопичувачам потрібен радіатор?

Твердотільні накопичувачі працюють за своїми особливими стандартами без радіатора. Проте чим швидше й компактніше стають SSD-накопичувачі, тим більше тепла вони виділяють. Під час читання або запису даних будь-якому SSD-накопичувачу потрібен електричний струм, який проходить через пристрій і призводить до виділення тепла. Для досягнення максимальної продуктивності рекомендується використовувати охолодження, наприклад радіатор, щоб оптимізувати температуру накопичувача. SSD-накопичувач працюватиме належним чином і без радіатора, але в разі інтенсивного використання комп’ютера слід розглянути можливість переходу на модель твердотільного накопичувача з радіатором.

Чи дійсно моїй консолі PS5 потрібен радіатор?

Якщо ви плануєте додати в консоль PS5 внутрішній SSD-накопичувач для збільшення обсягу сховища, компанія Sony рекомендує встановити радіатор або інше охолодження. У такому разі підвищення температури не вплине на продуктивність консолі. Ви можете придбати SSD-накопичувач із радіатором або купити та встановити радіатор окремо. Ми рекомендуємо придбати SSD-накопичувач із радіатором, сумісний з консоллю PS5, щоб вам не довелося розбирати твердотільний накопичувач. SSD-накопичувач Kingston FURY Renegade із радіатором сумісний із консоллю PS5, а його радіатор здатний охолоджувати накопичувач і забезпечувати пікову продуктивність. Ознайомтеся з нашим посібником із встановлення M.2 SSD-накопичувача у PlayStation 5.

Висновок

Встановивши внутрішній SSD-накопичувач із радіатором у консоль PS5, ви зможете використовувати додаткове сховище для ігор, програм і знімків екрана, не турбуючись про перегрівання свого накопичувача. Придбайте SSD-накопичувач із радіатором, сумісний з консоллю PS5, і почніть збільшувати вашу бібліотеку ігор!

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

Пов’язані публікації