Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Чоловік використовує iPhone 5 Pro із SSD-накопичувачем Kingston XS2000 і ноутбуком MacBook Pro

Зовнішнє сховище даних для iPhone 15

У вересні 2023 року компанія Apple випустила свій новітній смартфон iPhone 15, зробивши великий крок уперед: вона розпрощалася з (майже) застарілим роз’ємом Lightning на користь USB-C®1. Цього кроку вже давно чекали від Apple, оскільки велика частина споживачів у сучасному цифровому світі користується пристроями, оснащеними роз’ємом Type-C.

За допомогою нового порту USB-C ви можете не лише заряджати смартфон, але й перетворити його в джерело живлення для заряджання AirPods, Apple Watch або навіть іншого iPhone 15. Крім того, ви можете під’єднати iPhone 15 до зовнішнього накопичувача через USB-C порт, а iPhone 15 версії Pro і Pro Max можуть записувати відео безпосередньо на зовнішній накопичувач. Отже, нові iPhone 15 Pro і Pro Max — це чудовий вибір для професіоналів у галузі відеозйомки та контент-мейкерів, які працюють із відеоматеріалом.

Ця стаття буде корисна тим, хто нещодавно оновився до останньої моделі iPhone і бажає збільшити ємність сховища свого пристрою або хоче отримати більше інформації про запис відео на зовнішній пристрій.

Зовнішні сховища даних для iPhone 15

iPhone 15 Pro з USB- та SSD-накопичувачами Kingston на екрані на тлі сірих бетонних сходів

Перехід на порт USB-C відкрив цілий світ різноманітних зовнішніх накопичувачів, які можуть використовувати власники нових iPhone 15. На ринку доступно декілька зовнішніх сховищ даних, сумісних з iPhone 15, які надають користувачам можливість зберігати більше інформації, отримувати доступ до своїх файлів звідки завгодно та ефективно керувати своїм контентом.

Зовнішні SSD-накопичувачі — це чудовий вибір для користувачів iPhone, які бажають збільшити ємність сховища свого пристрою. Перевагою зовнішніх SSD-накопичувачів є їх розмір, портативність і висока швидкість. Вони використовують флеш-пам’ять і не містять рухомих механічних частин, що суттєво підвищує швидкість читання та запису даних, а також забезпечує їх довговічність і надійність. Тому вони ідеально підходять для збільшення ємності сховища на вашому iPhone.

Використовувати зовнішнє сховище даних разом із пристроєм iPhone 15 дуже просто. Під’єднайте портативний SSD-накопичувач до iPhone за допомогою сумісного кабелю, щоб без зайвих зусиль переносити різні файли. Наприклад, фотографії, відеозаписи, документи, аудіофайли та багато іншого. Користувачі можуть копіювати, переміщати або видаляти файли в разі потреби, ефективно збільшуючи ємність сховища iPhone. Зовнішні SSD-накопичувачі — це чудовий спосіб збільшити простір на вашому iPhone та оптимізувати роботу з файлами великого розміру.

Зовнішній SSD-накопичувач XS2000 від Kingston сумісний з лінійкою iPhone 15, а завдяки своїм кишеньковим розмірам він ідеально підходить для вашого iPhone 15. Перенесіть файли з iPhone 15 безпосередньо на SSD-накопичувач XS2000 та більше не хвилюйтеся про звільнення дискового простору на вашому смартфоні.

Type-C флеш-накопичувачі також сумісні з iPhone 15. Kingston DataTraveler 80M — це найкраще рішення для невибагливих користувачів з обмеженими вимогами до сховищ даних. Якщо ви користуєтесь кількома пристроями з різними роз’ємами, накопичувач Kingston DataTraveler microDuo 3C має два інтерфейси — Type-C і Type-A, підтримуючи широкий спектр різноманітних пристроїв.

Запис відео на зовнішній накопичувач

Ще однією чудовою особливістю нових iPhone 15 Pro і Pro Max є здатність записувати відео у форматі ProRes безпосередньо на зовнішній накопичувач. Формат ProRes використовується професіоналами в галузі відеозйомки та контент-мейкерами для отримання максимальної якості відзнятого матеріалу, але цей формат займає багато місця на телефоні, і його потрібно записувати безпосередньо на зовнішній накопичувач.

Компанія Apple визначила мінімальні вимоги, яким має відповідати зовнішній накопичувач, що під’єднується до iPhone 15 Pro і ProMax:

  • Використання підключення USB Type-C з підтримкою швидкості передачі даних 10 Гбіт/с.
  • Швидкість запису даних повинна становити не менш ніж 220 МБ/с.
  • Підтримка файлових систем APFS або exFAT і відсутність парольного захисту.

Зовнішній SSD-накопичувач Kingston XS2000 відповідає всім цим критеріям, а також відрізняється чудовою надійністю та довговічністю. Щоб увімкнути запис відео у форматі ProRes на iPhone, перейдіть у меню «Параметри» > «Камера» > «Формати», а потім увімкніть Apple ProRes у розділі «Зйомка відео». Щоб записати відео ProRes, відкрийте програму «Камера», виберіть «Відео» і торкніться ProRes у верхній частині екрана, а потім запишіть своє відео. Переглядайте відео прямо на iPhone за допомогою програми «Файли», або від’єднайте зовнішній накопичувач, щоб переглянути записи на іншому пристрої.

Висновок

Насамкінець зазначимо, що з появою роз’єму USB-C в лінійці iPhone 15 користувачі отримали безліч можливостей для своїх пристроїв. Перехід на роз’єм USB-C відкрив цілий світ різноманітних зовнішніх накопичувачів, змінивши підхід користувачів до використання сховища iPhone. Можливість записувати відео безпосередньо на зовнішній накопичувач, під’єднаний до iPhone 15 версії Pro і Pro Max, повністю змінює те, як професіонали в галузі відеозйомки та контент-мейкери працюють із відеоматеріалом. Це була дуже цікава інновація від Apple, і ми сподіваємось, що більш розширені функції вже не за горами!

#KingstonIsWithYou

Пов’язані публікації