Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

woman working on a laptop

Mobil iş gücünün güvenlikle ilgili zorluklarını anlama

Uzaktan erişim önemlidir

Yeni teknolojilerin dünyanın her yerinden çalışma arkadaşları ve müşterilerle bağlantı kurma olanağı sunmasıyla artık her geçen gün daha fazla kişi uzaktan çalışıyor.

Profesyonellerin %70’i haftada en az bir gün uzaktan çalışıyor.*

Modern toplumlar, küresel ölçekte daha fazla bağlantı sağlayan ve bilgiye, mallara ve hizmetlere erişimle ilgili beklentileri artıran “dijital devrimin” hayatlarımızı yaşama şeklini değiştirmesiyle 24/7 sisteminde bir ortamda çalışıyor. İşverenler bu değişiklikleri ve zorlukları gerçekte ne kadar benimsiyorlar? Daha esnek çalışmanın avantajları ve önündeki engeller neler ve olası “zorlukların” üstesinden nasıl gelinebilir?

E-kitabımız “Mobil işgücü güvenliği ile ilgili zorluklar”da sektörden üç uzmana, veri güvenliği, uzaktan çalışma ve kuruluşların günümüzde ve gelecekte karşı karşıya kaldıkları ya da kalacakları sorular ve zorluklar hakkında bilgi vermesini istedik:

  • Uzaktan erişim neden önemlidir?
  • Hangi türdeki işler risk altındadır?
  • Uzaktan erişimle ilgili zorluklar ve altyapı.
  • Personelin eğitimi neden tek geçerli yöntemdir.

Rob Allen

Rob Allen

Rob, Kingston Technology’de Pazarlama ve Teknik Hizmetler Müdürüdür ve 1996 yılından bu yana şirkette çalışmaktadır.
Rob, tüm Kingston markaları ve ürünleri için Halkla İlişkiler, Sosyal Medya ve Kanal Pazarlamanın yanı sıra Dijital Pazarlama Medyası ve Yaratıcılık’tan sorumludur..

Rafael Bloom

Rafael Bloom

Rafael, Salvatore ltd.’nin Müdürüdür.
Görevinde şirketlerin teknolojik ve yasal değişiklikler nedeniyle ortaya çıkan stratejik, ticari ve yöntemsel zorlukları ve fırsatları yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

Sarah Janes

Sarah Janes

Sarah, 2014 yılından bu yana Layer 8 Ltd.’nin İdari Müdürüdür.
Hepsinin amacı, küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar tüm kuruluşlarda etkili siber güvenlik kültürü değişiminin sağlanması ve sürdürülmesinde güvenlik yöneticilerini güçlendirmektir.

E-kitabı indirin

#KingstonIsWithYou

Bir Uzmana Sorun

Kingston, şu anda kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız yapılandırmanın kuruluşunuz için doğru olup olmadığıyla ilgili bağımsız fikirler verebilir.

Kendinden Şifrelemeli SSD’ler

SSD’lerin sizin kendi saklama ortamınıza ne gibi avantajlar getireceği ve hangi SSD’nin, mobil iş gücünüzün dışarıdayken güvenli biçimde çalışmalarını sağlamak için uygun olduğu ile ilgili önerilerde bulunuyoruz.

Bir SSD Uzmanına Sorun

Şifrelenmiş USB Bellekler

Şifrelenmiş USB belleklerin kullanılmasının, kuruluşunuza ne gibi avantajlar sağlayacağı ve hangi belleğin sizin iş gereksinimlerinize en uygun olduğu ile ilgili önerilerde bulunuyoruz.

Bir USB Uzmanına Sorun

İlgili Yazılar