Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

SQL Server 2017 Windows Server 2019 Migration

Zamandan ve Paradan Tasarruf Edin

Bu bilgilendirme belgesi, Kingston Technology’nin Katı Hal Sürücülerini (SSD) kullanmanın toplam sermaye ve lisans maliyetlerinizi nasıl %39 oranında azaltabileceğinizi göstermektedir.

SQL Server 2008 iş yükleri, Microsoft SQL 2017 Windows Server 2019 Datacenter Edition kullanan modern sunucular ve Kingston Technology DC500M Enterprise Katı Hal Sürücüleri (SSD) ile uygun maliyetlerle modern bir donanım ve yazılım çözümüne taşınabilir.

Birçok müşteri SQL Server 2008 iş yüklerinin şu anda çalıştığı 2008 çağının donanımlarını eninde sonunda kullanmayı bırakacak ve taşıdıkları iş yüklerini çalıştırmak için kurumsal sınıf güvenilir performanslı donanımlara karar verecektir.

Bilgilendirme Belgesini İndir

Bu neden önemli?

Microsoft, SQL Server ve Windows Server için lisans kararlarının daha karmaşık hale getiren ve kötü lisans kararlarının daha pahalı hale gelmesine neden olan çekirdek (core) başına lisanslama modeline geçti.

Yeterince bilgi sahibi olduktan sonra yapılan tercihler, burada göstereceğimiz gibi yazılım lisans maliyetini en aza indirebilir.

Bu bilgilendirme belgesinde anlatılacaklar.

  • SQL Server 2008 R2 sunuculardan SQL Server 2017 sunuculara yükselttiğinizde SQL Server lisans maliyetlerini %75 oranında azaltabileceğiniz ve daha iyi performans elde edeceğiniz anlamına gelmektedir..
  • DC500M sürücülerin kullanılması, mevcut veri tabanı çözümlerinizde benzer performans elde etmek için gereken sanal çekirdek (vCore) sayısının azaltılmasını sağlar. Bunun nedeni, DC500M Enterprise SSD’nin daha düşük gecikme ve daha fazla işlem yapabilmesidir.
  • İhtiyaç duyulan ana sunucu sayısını azalttığınızda hem donanım hem de yazılım lisansı maliyetlerini azaltırsınız.
  • Daha az çekirdekle daha yüksek iş yükü konsolidasyonu, daha az sayıda çekirdek başına lisans gerektirir ve önemli ölçüde tasarruf elde etmenizi sağlar.

#KingstonIsWithYou

İlgili Yazılar