Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Şimdi SDS (Software-Defined Storage - Yazılım Tarafından Tanımlanan Veri Saklama) Zamanı Mı?

Bundan daha iyi bir zaman hiç olmadı

Ulaşılabilir fiyatlı, yüksek performanslı flash belleklerin, güçlü CPU’ların ve yüksek hızlı ağların ortaya çıkmasıyla al-kullan donanımlar artık SDS’ye daha hazır.

Yazılım Tarafından Tanımlanan Veri Saklama (SDS - Software-Defined Storage), veri saklama yazılımının veri saklama donanımından ayrılması işlemidir Yazılım Tarafından Tanımlanan Veri Saklama (SDS - Software-Defined Storage),veri saklama yazılımının veri saklama sisteminden ayrılması işlemidir. Kağıt üzerinde SDS, reddedilemez bir çekiciliğe sahiptir. Kuruluşların veri saklama yazılımı satın almasını, donanım satın almasından ayırmasıyla maliyetleri azaltmalıdır. SDS ile tüketiciler, ticari sunucular ve veri saklama ortamı fiyatlandırmasından yararlanarak, çok daha ucuz veri saklama alt yapıları yaratabilir.

her tarafta sembolik ağ bağlantısı hatlarının yer aldığı bir sunucuda bir düğmeye basan erkek
  • Veri merkezlerinde daha çok sabit diskli sürücüler (HDD) kullanıldığında, SDS yazılımının HDD’nin gecikmesi nedeniyle sunduğu özellikleri dikkatlice ele alması gerekiyordu.
  • SATA SSD’ler HDD’nin darboğazının yarattığı sorunların aşılmasına yardımcı oldu ancak yine de performansı azaltan SATA ana denetleyicisinin kullanılmasını gerektiriyordu.
  • Günümüzde NVMe SSD’ler doğrudan CPU’ya bağlandığından bir ana denetleyici gerektirmediğinden yüksek performans ve çok düşük gecikme süreleri sağlamaktadır. SDS sağlayıcıları, veri tekilleştirme, silme kodlaması ve sıkıştırma gibi özellikleri sunabilmektedir.
ağ bağlantılarını temsil eden ışıltılı soyut bağlantıların yer aldığı bir sunucu odasında bir dizüstü bilgisayar tutan erkek

Bu bilgilendirme belgesi size SDS’nin kullanılmasının güçlü yanlarını ve avantajlarını ve en iyi performans, güvenilirlik ve tutarlılığı sağlamak için doğru veri saklama SSD’lerinin değerini gösterecektir.

  • SDS’ye HAZIRLIK
  • Sağlayıcılar SDS’i Nasıl Uyguluyor
  • SDS’nin Değeri
  • SDS çözümlerinde bakılması gerekenler
  • Donanım hâlâ önemli
  • Sonuç
Bilgilendirme belgesini indir
hero solutions servers data centers sds video
Lightboard Videosu: Neden ŞİMDİ SDS Zamanı?

Storage Switzerland’dan George Crump ve Kinsgton’dan Cameron Crandall’ın SDS’nin mevcut durumunu ve neden şu anın hem maliyetleri düşürmek hem de performansı artırmak için teknolojiyi benimsemeye başlamak için en iyi zaman olduğunu anlattığı bu Lightboard Videosunu izleyin.

#KingstonIsWithYou

İlgili Yazılar