Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Підприємець спить у лондонському метро на шляху до роботи

Збільшення випадків втрати пристроїв на 25% вказує на ризик для мандрівників

Кількість випадків втрати пристроїв у громадському транспорті зростає, що створює ризики витоку даних для організацій

Рука кладе дерев’яний кубік із емблемою дому на 3 кубіка із емблемою офісу

Вже другий рік поспіль компанія Kingston Technology спостерігає зростання кількості електронних пристроїв, втрачених в громадському транспорті Лондона. За період 2022-2023 рр.* цей показник зріс на більш ніж 25%.

Дані, отримані за результатом подання інформаційного запиту до Управління громадського транспорту Лондона (TFL), свідчать про збільшення випадків втрати пристроїв у громадському транспорті Лондону – в тому числі в автобусах, таксі, наземному та підземному метро та електричках.

Така статистика викликає занепокоєння, оскільки гібридний формат роботи є дуже поширеним та працівники часто пересуваються громадським транспортом, маючи при собі пристрої, що містять корпоративні дані.

Але і це ще не все. Найбільший ризик пов’язаний із найбільш популярними видами транспорту, при цьому кількість випадків втрат у лондонському метро зросла на 39%, а у таксі – на 40%.

Як це впливає на вас?

На наших робочих пристроях містяться дані компанії – корпоративні паролі, документи, дані клієнтів та фінансові відомості.

Якщо ці дані потраплять до сторонніх осіб, це може призвести до значних небажаних наслідків для організації – штрафів через порушення нормативних вимог GDPR та CCPA, втрати комерційної таємниці, втрати даних клієнтів та репутаційних збитків.

В офісному середовищі ці дані можна захистити потужною стратегією ІТ-безпеки. Але поза межами офісу пристрої вже не мають такого самого рівня захисту політиками безпеки та протидії втраті даних.

Робота у гібридному режимі зараз стала частиною життя для мільйонів із нас, тому новина про те, що кількість загублених пристроїв зросла на 25%, має викликати занепокоєння у нас всіх. Це означає, що будь-хто може випадково залишити пристрій в таксі або у потязі. Організації мають заздалегідь підготуватися до цього, аби убезпечити дані своїх працівників та самої компанії. Тут у пригоді можуть стати пристрої Kingston IronKey.
Роб Аллен, Директор з питань маркетингу та технічних послуг – Kingston Technology EMEA

Як протидіяти втраті та витоку даних

Необхідність, щоби дані були у працівника під рукою під час подорожі, залишається актуальною. Але хоча брак гнучкості може призвести до того, що працівники почнуть шукати небезпечні обхідні шляхи, важливо пам’ятати, що гнучкість не має забезпечуватися за рахунок безпеки. Саме тому найбільш надійним способом убезпечення мобільних даних є зберігання їх на накопичувачів із апаратним шифруванням. Навіть якщо пристрій із апаратним шифруванням було загублено, крадій або злочинець не зможе отримати доступ до даних, що містяться на ньому.

USB-накопичувачі із шифруванням Kingston IronKey та зовнішні SSD-накопичувачі є ідеальним способом забезпечення захисту даних. Лінійка накопичувачів Kingston IronKey користується довірою державних інституцій, органів військової розвідки та підприємств, і не дивно – пристрої мають найпотужніший сучасний захист шифруванням, вбудовані функції розширеного стандарту шифрування AES 256, та мають сертифікацію відповідності вимогам безпеки за FIPS. Навіть у випадку втрати або крадіжки пристрою Kingston IronKey несанкціонований доступ до даних є практично неможливим.

Використання накопичувачів Kingston IronKey означає менше головного болю для будь-якої організації – будь то з точки зору дотримання нормативних вимог у сфері захисту даних, або з точки зору значного зниження ризику витоку даних у зв’язку із втратою пристрою працівником в дорозі.

Чому програмне шифрування не гарантує захисту даних?

Деякі організації думають, що їм нема про що турбуватися, оскільки їхні дані захищені комерційними USB-накопичувачами із програмним шифруванням, для розблокування яких необхідно знати пароль. Але такий підхід до захисту даних є хибним.

Програмне шифрування є зйомним шифруванням, та будь-який хакер може скористатися безліччю програмних інструментів для підбору паролю або використання інших вразливостей програмного шифрування. Це значною мірою підвищує ризики та відчиняє двері для втрати даних або навіть зламу всієї корпоративної мережі.

А от на флеш-накопичувачах із апаратним шифруванням, таких як Kingston IronKey, шифрування даних та захист всієї безпеки інформації відбуваються на самому пристрої, що дозволяє захистити його від спроб підбору паролю завдяки криптоочищенню даних на пристрої у разі перевищення встановленої кількості спроб введення паролю. Тому використання пристроїв Kingston IronKey може забезпечити ту саму відмінність між «всього лише» втратою пристрою і втратою пристрою разом із витоком всіх даних компанії.

#KingstonIsWithYou #KingstonIronKey

Kingston’s Ask an Expert icon on a circuit board chipset

Зверніться до експерта

Планування правильного рішення вимагає розуміння цілей безпеки вашого проєкту. Дозвольте експертам Kingston допомогти вам.

Зверніться до експерта

Пов’язані публікації