Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Двоє людей стоять у футуристичному центрі обробки даних і разом розглядають монітор ноутбука

Знайдіть найкращий SSD-накопичувач для свого центру обробки даних

Оскільки центри обробки даних все більше покладаються на твердотільні накопичувачі (SSD), замовлення правильних SSD-накопичувачів може мати значний вплив на продуктивність, вартість і термін служби ваших серверів. Враховуючи, що на ринку існує так багато варіантів, покупці повинні поставити кілька запитань, щоб переконатися, що вони встановлюють на свої сервери SSD-накопичувачі, які відповідають потребам їхньої компанії. Хоча існує багато особливостей, які можуть диктувати покупцям підходи до заміни жорстких дисків на SSD-накопичувачі або розширення існуючого сховища, відповіді на ці фундаментальні питання можуть допомогти запобігти придбанню неправильного типу SSD-накопичувача:

Ємність. Скільки потрібно зараз і в майбутньому?

Більшість пошуків SSD-накопичувачів починаються з пошуку ємності. Очевидно, що більша ємність — це добре, але, як і у випадку з більшістю функцій, додаткові витрати не завжди призводять до підвищення продуктивності. Покупці повинні враховувати мінімальну ємність, виходячи з типу даних, тривалості зберігання та обсягу вхідних даних, які передбачається використовувати в системі. Залежно від виділеного бюджету та прогнозів використання на найближче майбутнє, покупці повинні збільшити цільову ємність з метою забезпечення надійності в майбутньому.

Правильний вибір має вирішальне значення. Вибір SSD-накопичувача з надмірною ємністю може коштувати дорожче, але не принести негайної вигоди, а використання SSD-накопичувача з недостатньою ємністю може призвести до зниження продуктивності, втрати даних і простоїв, що спричинить розчарування користувачів, порушення бізнес-операцій і потенційно може призвести до витоку даних, втрати критично важливої інформації й збільшення витрат. Баланс між свободою, яку надає додаткова ємність, і вартістю розширеного сховища є ключовим кроком при виборі SSD-накопичувача.

Який рівень продуктивності вам дійсно потрібен?

Хтось вставляє SSD-накопичувач Kingston DC600M в серверний блок.

Зростаюча популярність передових технологій, таких як штучний інтелект (ШІ) та Інтернет речей (IoT), висуває підвищені вимоги до систем зберігання даних. Зокрема, високопродуктивне сховище з низькими затримками, необхідне для підтримки складних робочих навантажень великої ємності, вимагає SSD-накопичувачів, пристосованих для виконання цих завдань.

При виборі SSD-накопичувача важливо переконатися, що швидкість читання/запису відповідає частоті та інтенсивності пошуку даних. Крім чисто швидкісних характеристик, ключовим фактором є час затримки. Низький рівень затримок особливо важливий в ситуаціях, коли очікуються сплески активності, наприклад, під час пікових періодів святкових розпродажів або обробки великої кількості онлайн-транзакцій.

Що є сумісним з вашими системами?

SSD-накопичувачі з високою ємністю та продуктивністю не матимуть жодного значення, якщо вони не будуть сумісні з існуючими системами. Сумісність — ще один важливий фактор, особливо при виборі між звичайними SSD-накопичувачами для центрів обробки даних і індустріальними M.2 NVMe та 2.5" накопичувачами. Для ПК малого форм-фактора або робочих станцій з обмеженим простором твердотільні M.2 NVMe накопичувачі часто найкраще підходять для забезпечення високошвидкісного зберігання даних. Для серверів початкового рівня або систем, які потребують широкої сумісності, 2,5" SATA є хорошим універсальним варіантом зберігання даних.

Багато сучасних серверних материнських плат мають роз’єми SATA для 2,5" SSD, а деякі також мають слоти M.2 NVMe. Однак важливо перевірити сумісність конкретної серверної материнської плати з цими форм-факторами. Деякі материнські плати можуть потребувати адаптерів або плат розширення для даного форм-фактора, що призводить до додаткових витрат.

Як довго прослужать ваші накопичувачі?

Четвертий фактор, який слід враховувати, — це витривалість. Центри обробки даних страждають від підвищених затримок, а також від накладних витрат на обслуговування та ремонт, оскільки твердотільні накопичувачі часто потребують заміни раніше запланованого терміну. Якщо ваш центр обробки даних працює в режимі 24/7 і вимагає інтенсивного використання, вибирайте SSD-накопичувачі, які витримують вимоги постійного використання. Це передбачає вибір SSD з високими показниками витривалості, а також компонентів, які витримують інтенсивне цілодобове використання протягом багатьох років. Не всі накопичувачі однакові: найдовговічнішими будуть ті, що виготовлені за суворими специфікаціями та пройшли ретельне тестування. Виробники SSD-накопичувачів постійно підвищують довговічність дисків, використовуючи такі технології, як вирівнювання зносу, що рівномірно розподіляє цикли запису та стирання між комірками пам’яті, запобігаючи нерівномірному зносу. Вони також використовують резервування, відводячи частину ємності SSD-накопичувача для управління вирівнюванням зносу та заміни вийшовших з ладу блоків. Такі рішення працюють разом, щоб продовжити термін служби твердотільних накопичувачів і підтримувати стабільну продуктивність.

Який рівень безпеки вам потрібен?

Кібератаки не припиняються. Підприємства та їхні центри обробки даних і надалі приділятимуть значну увагу безпеці даних, і, залежно від типу даних, які ви зберігаєте, захист від крадіжки або небажаного доступу буде одним із найголовніших пунктів у вашому списку обов’язкових заходів. Вибираючи SSD-накопичувач, переконайтеся, що він відповідає вашим поточним і потенційним майбутнім вимогам безпеки та надає необхідні функції шифрування. Центри обробки даних, що підтримують фінансові та медичні установи, які обробляють конфіденційні дані, підпадають під дію суворих правил, таких як PCI DSS (Стандарт безпеки даних індустрії платіжних карт). У таких ситуаціях шифровані твердотільні накопичувачі допомагають захистити конфіденційну інформацію клієнтів і фінансові транзакції, але для загального використання в центрах обробки даних стандартні брандмауери захистять дешевші нешифровані диски.

Хто надає найкращу підтримку?

Хтось пропонує колезі в серверній кімнаті SSD-накопичувач Kingston DC600M.

Останнім фактором, який слід враховувати, є підтримка бренду. Вибирайте твердотільний накопичувач від відомого бренду, який надає надійну підтримку та гарантійні зобов’язання. Це дасть вам душевний спокій і забезпечить доступ до ресурсів для усунення несправностей і підтримки в майбутньому. Хоча однорічні гарантії широко поширені, постачальники з довгостроковими або довічними гарантіями можуть запропонувати значну економію коштів і зменшити майбутній головний біль у довгостроковій перспективі. Якщо диск вийде з ладу, довічна гарантія може стати різницею між безкоштовною заміною накопичувача та необхідністю купувати нове обладнання. Кваліфікована та доступна служба підтримки клієнтів також може відрізнити схожі на перший погляд накопичувачі, оскільки покупці зможуть своєчасно виявити та усунути будь-які неполадки завдяки безпосередньому досвіду.

З такою великою кількістю варіантів, доступних на ринку, може бути складно визначити найкращий диск для ваших потреб. Проте це рішення має вирішальне значення для забезпечення оптимальної роботи вашого центру обробки даних і надійного зберігання даних. Щоб зорієнтуватися в безлічі варіантів і вибрати правильний твердотільний накопичувач, пам’ятайте, що є шість критеріїв, які покупці повинні оцінювати: ємність, продуктивність, сумісність, довговічність, безпека і підтримка бренду.

#KingstonIsWithYou

Пов’язані відео

Пов’язані публікації