Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Накопичувач Kingston IronKey VP50 під’єднано до ноутбука на робочому столі

USB-пристрій для зберігання даних: Чи запобігає апаратне шифрування ризикам?

Порівняння шифрованих і нешифрованих USB-накопичувачів

Рука, що друкує на клавіатурі ноутбука, до якого під’єднано накопичувач Kingston IronKey VP50

Організації все гостріше відчувають нові загрози, які дедалі стають масштабнішими та жорстокішими. Їх здатність паралізувати основні бізнес-функції організацій або нанести можливий репутаційний і фінансовий збиток може неабияк налякати.

Але чи достатньо зусиль докладають організації?

Ні. Факти говорять самі за себе: кількість атак зловмисних програм і програм-вимагачів зросла майже вдвічі в 2021 році*. Проте, ми в Kingston бачимо, що корпорації продовжують використовувати нешифровані USB-накопичувачі як основний спосіб зберігання та передачі даних.

Отже, що відбувається?

У цій електронній книзі ми дамо відповідь на це питання. Ми поговоримо з провідним галузевим фахівцем Девідом Кларком і нашим технічним експертом Пасі Сіуконеном, які пояснять мотиви й наслідки використання нешифрованих USB-накопичувачів. Ми також розповімо про те, як шифровані USB-накопичувачі можуть допомогти захистити дані та зменшити ризики витоку даних.

  Завантажити електронну книгу

#KingstonIsWithYou #KingstonIronKey

Фотографія Девіда Кларка

Девід Кларк

Девід входить до топ-десятки інфлюенсерів за рейтингом Thompson Reuter «Топ-30 найвпливовіших лідерів і мислителів у соцмережах у сфері керування ризиками, комплаєнсу та регуляторних технологій у Великій Британії», а також до топ-50 глобальних експертів Kingston Technology.

Фотографія Пасі Сіуконена

Пасі Сіуконен

Пасі керує експертною групою, яка займаються підтримкою таких відділів компанії Kingston, як зв’язки з громадськістю, маркетинг, місцевий збут, технічна підтримка та обслуговування клієнтів Kingston. Він спеціалізується переважно на флеш-пам’яті та твердотільних накопичувачах.

Kingston’s Ask an Expert icon on a circuit board chipset

Зверніться до експерта

Планування правильного рішення вимагає розуміння цілей безпеки вашого проєкту. Дозвольте експертам Kingston допомогти вам.

Зверніться до експерта

Пов’язані публікації