Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Згенероване комп’ютером зображення хмари в оточенні іконок ПК, ноутбука та мобільних пристроїв.

Чи треба мені зашифрований накопичувач, якщо я користуюся хмарою?

Це запитання лунає доволі часто. Чому воно виникає – цілком зрозуміло. Врешті решт, обидва рішення роблять практично одне й те саме, просто по-різному. Однак власне через ці відмінності їх варто поєднувати. Тому коротка відповідь на це запитання – так.

Інформація, що зберігається на зашифрованому USB-накопичувачі, фактично є дзеркалом файлів, які знаходяться на особистій або корпоративній хмарі. У випадку шифрованого USB-накопичувача ви не піддаєте ризику корпоративну хмару, коли, наприклад, знаходитеся не вдома чи не в офісі та заходите на неї через Wi-Fi кав’ярні чи ресторанчика поруч – або будь-яку іншу сторонню точку доступу, використання якої може зашкодити як вашим особистим, так і робочим даним.

Не секрет, що вас можуть «хакнути», коли ви просто намагаєтеся зайти по VPN через Wi-Fi, який не є вашим особистим або робочим. Коли компанія вимагає використовувати хмарне сховище, вона не завжди контролює, звідки на неї здійснюється доступ, тому фактично ваш комп’ютер або ноутбук стає легкою здобиччю для хакерів. Зберігати файли на шифрованому USB-накопичувачі – це як постійно тримати хмару під рукою, тільки вона не вимагає Wi-Fi.

Хмара вам не підконтрольна. При виході на неї завжди є певний страх, невпевненість та сумніви. Тут все залежить від того, хто і як її налаштував. Хакери можуть невпинно атакувати файли на хмарі, оскільки там немає обмежень щодо кількості спроб введення паролю.

USB-шифрування може здійснюватися як апаратними, так і програмними засобами. Апаратне шифрування є найбільш ефективним способом захисту від кібератак. Це прекрасне і зовсім нескладне рішення для захисту від зламів, яке сподобається як вам, так і вашому начальнику.

Ці пристрої з функцією апаратного шифрування відповідають жорстоким стандартам безпеки та забезпечують безпрецедентний захист даних та протидію загрозам та ризикам. Вони є самодостатніми та не вимагають програмного елементу на комп’ютері. Відсутність програмної вразливості також означає відсутність можливостей здійснення атак «в лоб», шпигунів тощо.

Руки на клавіатурі ноутбука

На що звернути увагу при виборі шифрованого USB-накопичувача, який буде використовуватися разом із хмарним сховищем або окремо від нього?

 • Прекрасна опція для більшості користувачів – літерно-цифрова клавіатура, що дозволяє розблокувати пристрій за допомогою PIN-коду.
 • Завдяки незалежності від операційної системи такий накопичувач є доволі гнучким рішенням, а вибір моделей вражає.
 • 256-бітне апаратне AES-шифрування в режимі XTS здійснює все шифрування на накопичувачі, тому в системі не залишається жодних слідів вашого PIN-коду. Воно забезпечує рівень безпеки, що відповідає вимогам державних установ та інших організацій критичного значення по всьому світу.
 • Сертифікація FIPS 140-2 Level 3 є поширеною вимогою у корпоративному ІТ-сегменті.
 • Сумісність із портами USB 2.0 або USB 3.0, що включає практично всі сучасні електронні пристрої.
 • Технологія SuperSpeed USB 3.0 означає, що тепер не потрібно жертвувати швидкістю передачі даних заради безпеки.
 • Функція Secure USB для смартфонів та планшетів передбачає використання коректного адаптера USB-A чи USB-C на A при використанні пристрою на базі Android.
 • USB-накопичувач блокується після 10 невдалих спроб введення паролю, після чого здійснюється форматування пристрою.
 • Рекомендується використовувати комплексний пароль.
 • Можливості кастомізації повинні відповідати внутрішнім корпоративним ІТ-вимогам.
 • Сертифікація FIPS 197 та відповідність TAA для забезпечення найбільш поширених ІТ-вимог у корпоративному та державному секторі.
 • Автоматичне резервне копіювання даних на Google Drive™, OneDrive (Microsoft®), Amazon Cloud Drive, Dropbox або Box. Поєднання шифрованого USB-накопичувача та хмарного сховища є хорошою практикою для забезпечення безпеки. У разі втрати або викрадення накопичувача дані все одно не пропадуть, і будуть доступними навіть за відсутності доступу до Інтернету.
 • Накопичувач повинен мати міцний металевий корпус, який захистить його від механічного впливу.

Будь-яка комбінація зазначених вище функцій забезпечить спокій щодо безпеки ваших даних, коли ви не можете зайти на хмарне сховище та працюєте поза межами домашнього або робочого міжмережевого екрану.

#KingstonIsWithYou

Kingston’s Ask an Expert icon on a circuit board chipset

Зверніться до експерта

Планування правильного рішення вимагає розуміння цілей безпеки вашого проєкту. Дозвольте експертам Kingston допомогти вам.

Зверніться до експерта

Пов’язані відео

Пов’язані публікації