Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Крупний план: ноутбук із USB Kingston IronKey та чоловіча рука, яка набирає текст на клавіатурі

Чому USB накопичувачі все ще актуальні?

Еволюція USB накопичувачів

Рука, що тягнеться до 3d-ілюстрації USB накопичувача із надписом ГБ

Враховуючи, що зараз 60% від глобального обсягу корпоративних даних зберігаються у хмарі*, чи залишаються USB все ще актуальними?

Мабуть, ні.

З моменту появи перших «флешок» більш ніж 20 років тому їхня еволюція продовжилася і з просто зручного інструменту зберігання та передачі файлів вони перетворилися на засіб надзвичайно безпечного зберігання даних. За допомогою USB накопичувачів як приватні особи, так і організації можуть побудувати комплексний підхід до кібербезпеки.

У цій е-Книзі ми говоримо із трьома провідними галузевими експертами про історію розвитку шифрованих USB накопичувачів та їхню роль у контексті хмарних сховищ. Обговоримо, як каталізатором такої еволюції стала поява нових нормативних вимог та кіберзагроз.

Ми також запитаємо експертів, чому багато організацій вибирають цей вид сховища для вирішення наявних та перспективних безпекових викликів, а також наведемо практичні поради щодо захисту даних.

  Завантажити Е-Книгу

#KingstonIsWithYou #KingstonIronKey

Фото Рафаеля Блума

Рафаель Блум

Рафаель в основному працював на таких напрямках, як технологічна продукція, маркетингові комунікації та розвиток бізнесу. Його дорадча практика в основному стосується організаційних, продуктових та комунікаційних викликів технологічних та нормативних змін з метою створення та збереження потоків доходів. Ця робота передбачає надання фахових консультацій щодо управління інформацією, конфіденційності даних та новітніх технологій, таких як AdTech, Mobile & 5G, штучний інтелект та машинне навчання.

Фото Томаша Сурдика

Томаш Сурдик

Томаш вже 24 роки працює у сфері ІТ-безпеки державного сектору і є ключовою фігурою у питаннях інформаційної безпеки, персональних даних та кібербезпеки. Раніше він проводив перевірки інформаційно-телекомунікаційних систем та мереж, в яких оброблялася інформація з обмеженим доступом та персональні дані в сфері державного управління, а також має допуск до роботи з інформацією НАТО та ЄС. Протягом декількох років він був власником компанії, що спеціалізувалася на впровадженні безпечних рішень для зміцнення безпеки бізнес-інформації та персональних даних.

Фото Девіда Кларка

Девід Кларк

Девід входить у топ-десятку інфлюенсерів в рейтингу Thompson Reuter «Топ-30 найвпливовіших лідерів та мислителів у соцмережах у сфері управління ризиками, комплаєнсу та регулювання технологій у Великій Британії», а також входить до топ-50 глобальних експертів Kingston Technology. В минулому Девід неодноразово обіймав керівні посади у безпековому секторі – зокрема, очолював глобальні напрямки безпекових сервісів та безпекової інфраструктури компаній Global FTSE 100.

Kingston’s Ask an Expert icon on a circuit board chipset

Зверніться до експерта

Планування правильного рішення вимагає розуміння цілей безпеки вашого проєкту. Дозвольте експертам Kingston допомогти вам.

Зверніться до експерта

Пов’язані публікації