Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Створений для безпеки.

Не дайте своїм даним стати легкою здобиччю шахраїв.

Лише апаратне шифрування може забезпечити належний захист ваших даних. На щастя, безпечні мобільні рішення для зберігання даних Kingston IronKey™ не мають слабких місць.

Нешифровані накопичувачі

Якщо дані використовуються за межами офісу, наявні політики кібербезпеки та запобігання втраті даних більше не можуть гарантувати захист ваших даних, через що вони можуть стати легкою здобиччю для шахраїв. На щастя, портативні накопичувачі для мобільного зберігання файлів IronKey забезпечують максимальний рівень безпеки.

Накопичувачі з програмним шифруванням

Сувора правда полягає в тому, що програмного шифрування недостатньо. Незважаючи на деякі переваги, програмне шифрування не може забезпечити повноцінний захист. Воно має такий самий рівень безпеки, як і пристрій, на якому використовується. Тоді як апаратне шифрування є набагато надійнішим способом захисту даних. Тому, якщо ви захищені лише програмно, настав час посилити захист.

Хмарне сховище

Хмара вам не підконтрольна. Через необмежену кількість спроб введення пароля ваші файли можуть постійно зазнавати хакерських атак. На щастя, пристрої IronKey відповідають найстрогішим стандартам безпеки та нормативним вимогам.

Забезпечте МАКСИМАЛЬНИЙ рівень безпеки для своїх даних.

Family image of Kingston IronKey devices including encrypted USB drives and SSDs
Запитайте Фахівця

Запитайте Фахівця

Розуміння цілей у сфері безпеки допоможе вам вибрати правильне рішення для свого проєкту. Нехай фахівці Kingston підкажуть вам, як краще захистити ваші конфіденційні дані.

ЗАПИТАЙТЕ ФАХІВЦЯ
Чому варто вибрати Kingston IronKey™?

Чому варто вибрати Kingston IronKey™?

Завдяки напрацьованому досвіду і знанням фахівців Kingston Technology, втіленим у кожному продукті, ви можете бути впевнені в надійному захисті своїх даних, якщо скористаєтесь рішенням Kingston IronKey.

Накопичувачі з апаратним шифруванням для захисту даних

Захистіть важливі дані за допомогою пристроїв із шифруванням XTS-AES 256-bit, які сертифіковано за стандартами FIPS 140-2 Level 3 та FIPS 197. Крім того, ці пристрої мають вбудований захист від атак прямим добором паролю і BadUSB.

Можливість встановлення кількох паролів для відновлення даних

Увімкніть паролі адміністратора, користувача й одноразовий пароль для відновлення. Щоб відновити доступ користувача до даних, адміністратор може скинути пароль користувача й створити одноразовий пароль для відновлення. Захист від атак прямим добором блокує введення пароля користувача або одноразового пароля для відновлення після 10 невдалих спроб підбору підряд. Він виконує криптографічне стирання даних накопичувача після 10 невдалих спроб введення пароля адміністратора підряд.

Режим кодової фрази

Виберіть режим складного пароля або режим кодової фрази. Кодовою фразою може бути цифровий PIN-код, речення з пробілами, список слів або навіть текст довжиною від 10 до 64 символів.

Налаштування двох режимів «Лише для читання» (захист від запису)

Уникайте атак зловмисного програмного забезпечення за допомогою примусового режиму «Лише для читання», установленого адміністратором для користувача, або режиму «Лише для читання» для поточного сеансу, встановленого адміністратором або самим користувачем.

Просте керування тисячами накопичувачів під час корпоративного розгортання

Виконуйте централізоване адміністрування політик надання доступу та використання корпоративних версій накопичувачів.

Локальне адміністрування накопичувачів для малого та середнього бізнесу

Використовуйте роль адміністратора, щоб локально адмініструвати паролі користувача й одноразові паролі для відновлення співробітників, відновлювати доступ до даних на заблокованих накопичувачах, а також дотримуватися законів і правил, коли потрібна судова експертиза.

Історія створення IronKey

Компанія IronKey була заснована в 1996 році з метою забезпечення інтернет-безпеки та захисту конфіденційних даних. У 2004 році компанія IronKey отримала грант від Міністерства національної безпеки на розробку захищеного, стійкого до злому USB флеш-накопичувача, призначеного насамперед для потреб уряду й військових США. Бренд IronKey дуже швидко завоював популярність, оскільки потреба в захищених портативних пристроях стала очевидною: найбільшу загрозу безпеці для корпоративних і урядових користувачів становила систематична втрата або крадіжка даних, які зберігались на USB-накопичувачах.

У 2016 році корпорація Kingston Technology, яка займалась виготовленням і постачанням пристроїв із апаратним шифруванням з 2007 року, придбала компанію IronKey. Так народився "Kingston IronKey", який став найбільшим і найвідомішим виробником USB-накопичувачів із апаратним шифруванням у світі.

Якість Kingston, підкріплена більш ніж 35 роками досвіду

Висока якість обслуговування

Наше прагнення до досконалості — запорука того, що ми задовольнимо потреби вашої компанії або перевершимо їх.

Команда ентузіастів

Позитивна культура та виняткові люди — секрет нашого успіху.

Легендарна надійність

Вже понад тридцять п’ять років компанія Kingston розробляє рішення для компаній будь-якого рівня — від стартапів до міжнародних підприємств, що входять до списку Fortune 500.

Пов’язані публікації

Пов’язані відео

Варто серйозно замислитися над питанням безпеки даних.
Варто серйозно замислитися над питанням безпеки даних.

Функція програмного шифрування може бути видалена на пристрої. Хмара вам не підконтрольна.
Лише апаратне шифрування може забезпечити гідний захист ваших мобільних даних.

ЗАПИТАЙТЕ ФАХІВЦЯ