Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

комп’ютерний графічний малюнок міського пейзажу

Немає кращого часу, ніж зараз.

Завдяки появі доступної високопродуктивної флеш-пам’яті, потужних процесорів і високошвидкісних мережевих технологій стандартне апаратне забезпечення як ніколи готове до роботи з програмно-конфігурованими сховищами.

Програмно-визначуване сховище (Software-Defined Storage, SDS) відокремлює програмне забезпечення сховища від його апаратного рішення. На папері SDS має безперечну привабливість. SDS має скоротити витрати, надавши організаціям можливість відокремити придбання програмного забезпечення сховища від купівлі фізичних пристроїв. Завдяки SDS клієнти можуть купляти типові сервери й носії інформації за найвигіднішими цінами, заощаджуючи на компонентах для інфраструктури зберігання даних.

man pressing a button on a server with symbolic network connection lines all around
  • Коли в центрах обробки даних переважно використовувалися жорсткі диски (HDD), програмне забезпечення SDS було вимушене враховувати функціональні особливості, пов’язані із затримками в роботі жорстких дисків.
  • SSD-накопичувачі з інтерфейсом SATA допомогли усунути недоліки жорстких дисків, але досі залишалась потреба у використанні SATA хост-контролера, що негативно впливало на продуктивність.
  • Сучасні SSD-накопичувачі з інтерфейсом NVMe забезпечують  забезпечують високу продуктивність і дуже низькі затримки, оскільки хост-контролер, до якого вони підключаються, розташований безпосередньо в процесорі. Виробники SDS можуть реалізувати такі функції, як дедублікація, кодування зі стиранням та стиснення, практично без помітного впливу на користувача.

У цій статті ми розповімо про сильні сторони та переваги впровадження SDS, а також про те, наскільки важливим є правильний вибір SSD-накопичувачів для забезпечення оптимальної продуктивності, надійності та стабільності.

  • Готовність до впровадження SDS
  • Як постачальники впроваджують SDS
  • Важливість використання SDS
  • На що звертати увагу, вибираючи SDS
  • Апаратне забезпечення досі багато що вирішує
  • Висновок
Завантажити статтю
hero solutions servers data centers sds video

Відео: Чи не настав саме зараз час для програмно-конфігурованих сховищ (SDS)?

Подивіться це відео, в якому Джордж Крамп з компанії Storage Switzerland і Кемерон Крендалл з компанії Kingston розповідають про поточний стан SDS, а також дізнайтеся, чому саме зараз настав час використовувати цю технологію не лише для скорочення витрат, але й для підвищення продуктивності.

#KingstonIsWithYou

Пов’язані публікації