Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Палець вказує на плаваючий рисунок стовпа з червоною блискавкою на ньому

Захист важливих даних у енергетичному секторі завдяки накопичувачам з шифруванням Kingston IronKey

Ще ніколи не було настільки важливо захистити дані

В енергетичному секторі зростає кількість атак, спрямованих на цю галузь, її процеси та дані, які вона зберігає. Багато з цих витоків часто з’являються на перших шпальтах новин, що впливає не тільки на роботу організації, але й на клієнтів, завдаючи невимовної фінансової та репутаційної шкоди.

До того ж, не забувайте про необхідність відповідати нормативним вимогам і про фінансові втрати, до яких призводять успішні порушення безпеки, тож захищеність усіх кінцевих пристроїв ще ніколи не була настільки важливою.

Виклики

Основному гравцеві в енергетичному просторі EMEA потрібен був захист кінцевих пристроїв, що буде надавати співробітникам можливість продовжувати використання портативних даних, незалежно від того, перебувають вони в офісі чи виконують важливу роботу на місцях. Початковим рішенням було використання USB-накопичувачів без шифрування, що швидко було визначено як уразливість.

Враховуючи унікальні обставини роботи енергетичних компаній, у яких співробітники не завжди мають підключення до своїх основних робочих систем, забезпечення портативного зберігання залишається важливою вимогою компаній.

Це означає, що, хоча рішення може здаватися простим, існують інші варіанти забезпечення захисту кінцевих пристроїв, без завдання шкоди зручності використання для співробітників. Певні драконівські та нав’язливі заходи безпеки можуть діяти методами обходу, що менш безпечно. Їх неможливо відстежити та вони відкривають лазівки для шкідливих програм і вірусів.

У той же час – завжди розумно застосовувати ширші рівні захисту задля зниження ризиків у найгіршому випадку.

Вирішення

IronKey VP50 захищає важливі дані компаній енергетичного сектору

Використовуючи безкоштовну функцію "Спитайте експерта", цей відомий клієнт отримав від нас консультацію і ми змогли порекомендувати рішення, яке б надавало необхідний майже військовий рівень безпеки, масштабності та вартості.

Цією рекомендацією ми також переконали, що не важко забезпечити співробітниками безпечне зберігання та передачу даних, водночас запобігаючи проникненню шкідливих програм і вірусів, які раніше витрачали багато часу відділу ІТ.

Наші USB флеш-накопичувачі з шифруванням IronKey VP50 і DT4000G2DM надали організації можливість впровадити доступний USB-накопичувач корпоративного рівню безпеки для передачі даних із 256-бітним апаратним шифруванням AES.

Для досягнення економічної ефективності ми структурували різні рівні безпеки на основі усвідомленого ризику для організації, оскільки наш IKVP50 забезпечує захист на рівні FIPS-197, що підлаштовано до DT4000G2DM для найвищого рівня захисту найважливіших даних з FIPS-140- 2 Level 3.

Незалежно від того, який продукт використовується, вони обидва мають можливість блокувати та переформатувати накопичувач після 10 неправильних спроб у випадку несанкціонованого доступу.

Як додатковий захід, усі накопичувачі можуть полегшити безпечне використання USB-портів та запобігти використанню небезпечних процесів обходу за допомогою додання до списку дозволів. Здатність наших накопичувачів інтегруватися з централізованим процесом управління також є особливою вимогою. Накопичувачі мають повний контроль і аудит того, що і ким передається, що дає можливість проводити масштабні блокування у випадку виявлення загроз.

У результаті постачальник енергії забезпечує захист своїх кінцевих пристроїв від складних атак і безпеку своїх даних у відповідності до нормативних стандартів.

#KingstonIsWithYou #KingstonIronKey

Kingston’s Ask an Expert icon on a circuit board chipset

Зверніться до експерта

Планування правильного рішення вимагає розуміння цілей безпеки вашого проєкту. Дозвольте експертам Kingston допомогти вам.

Зверніться до експерта

Статті Kingston IronKey

Пов’язані публікації