Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

SSD-накопичувач DC600M на столі в серверній кімнаті

Революційне підвищення ефективності центрів обробки даних завдяки VMWare vSAN і накопичувачам DC600M

В умовах безперервного розвитку технологій показники енергоефективності та продуктивності набувають першорядного значення для центрів обробки даних. Ми вже згадували, що твердотільні накопичувачі (SSD) Kingston DC600M сумісні з середовищами VMware ESXi і vSAN. У цій статті ми проведемо поглиблений аналіз цих SSD-накопичувачів індустріального класу в середовищах VMware vSAN. Завдяки ретельному тестуванню накопичувачів ми зможемо порівняти їх роботу в традиційних гібридних сховищах даних vSAN і сховищах даних vSAN у конфігурації All-Flash, підкресливши продуктивність та енергоефектиність сховищ даних на базі DC600M у конфігурації All-Flash. Крім того, ми розглянемо енергоспоживання гібридних сховищ даних vSAN і сховищ даних vSAN у конфігурації All-Flash, визначивши енергоефективність як кількість замовлень на середній ват споживаної потужності.

У цій статті ми покажемо результати наших досліджень і розкажемо, як SSD-накопичувачі DC600M можуть суттєво підвищити продуктивність і енергоефективність вашої компанії. Ось деякі з висновків:

Підвищення ефективності та надійності: переваги накопичувачів DC600M
SSD-накопичувачі DC600M призначені для підвищення ефективності роботи завдяки збалансованому підходу до швидкості, відмовостійкості та енергоефективності. Ці накопичувачі забезпечують безперебійну роботу віртуалізованих середовищ із обробкою великих обсягів даних, закладаючи надійний фундамент для їх стабільної продуктивності.

Перспективне керування даними
SSD-накопичувачі DC600M — це чудове рішення для компаній, які віддають перевагу надійній і ефективній роботі з даними. Вони гармонійно поєднують показники довговічності та ефективності, стаючи головним стратегічним рішенням для компаній, які націлені на створення інфраструктури з перспективою на майбутнє. Завдяки такому балансу ваші системи відповідатимуть не лише вимогам сьогодення, але й зростаючим викликам майбутнього.

Стратегічні рішення для вдосконалення операційної діяльності
Вибір правильних компонентів для вашої системи зберігання даних вимагає ухвалення доленосного стратегічного рішення. Із SSD-накопичувачами DC600M ваша компанія може з упевненістю дивитися в майбутнє, оскільки дані стануть рушійною силою розвитку та інновацій. Це рішення резонує з прагненням до вдосконалення операційної діяльності та визначення довгострокових перспектив розвитку.

Також ми покажемо, як інтеграція SSD-накопичувачів DC600M із середовищем vSAN у конфігурації All-Flash може суттєво підвищити ефективність, надійність і масштабованість системи на вашому шляху до створення надійної інфраструктури керування даними.

  Завантажити статтю

#KingstonIsWithYou

Спросите специалиста по SSD

Спросите специалиста по Серверные SSD

Kingston может предложить независимое мнение и советы о том, какие преимущества твердотельные накопители корпоративного класса принесут вашей конкретной среде хранения, и какие твердотельные накопители наиболее подходят для ваших рабочих нагрузок, требующих баланса высокого числа операций произвольного чтения и записи в секунду (IOPS).

Спросите специалиста

Пов’язані публікації

Пов’язані публікації