Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Інженер і технік дивляться на ноутбук у серверній кімнаті

Скільки разів насправді потрібно повністю перезаписувати накопичувач на день (DWPD)?

Адміністратори серверних сховищ даних знають, що кількість повних перезаписів накопичувача на день (DWPD) є ключовим показником, який впливає на довговічність і продуктивність твердотільних накопичувачів (SSD). Оскільки компанії дедалі більше переходять на твердотільні накопичувачі для прискорення доступу до даних і поліпшення швидкодії систем, розуміння важливості DWPD стає першорядним. Ця стаття покликана розвіяти міфи про DWPD і допомогти вам визначити, скільки разів насправді потрібно повністю перезаписувати накопичувач на день.

Ресурс перезапису

Що таке кількість повних перезаписів накопичувача на день (DWPD)? Це показник витривалості SSD-накопичувача, який показує, скільки разів на день можна повністю перезаписувати накопичувач протягом його гарантійного строку. По суті, він оцінює здатність накопичувача здійснювати операції запису даних без будь-яких збоїв. Показник DWPD є ключовим чинником у визначенні придатності SSD-накопичувача для конкретних сценаріїв використання або застосунків, особливо в індустріальних середовищах, де зазвичай спостерігаються інтенсивні операції читання/запису даних.

Розрахунок потреб у DWPD

Щоб визначити, скільки разів вам насправді потрібно повністю перезаписувати накопичувач на день, необхідно оцінити очікуване робоче навантаження та особливості запису даних у вашому застосунку або системі. Для звичайних сценаріїв використання, таких, як геймінг, споживання контенту, корпоративне використання та загальні обчислювальні операції, зазвичай підходять SSD-накопичувачі з нижчим DWPD.

Проте для індустріальних середовищ, особливо коли це стосується обробки баз даних, віртуалізації або створення контенту, можуть знадобитися вищі значення DWPD. Тому, розраховуючи ваші потреби в DWPD, слід враховувати такі чинники:

Характеристики робочого навантаження:
Визначте характер робочого навантаження. Вам потрібно інтенсивне читання, інтенсивний запис або збалансоване поєднання обох операцій? Проаналізуйте шаблони введення/виведення (I/O) в застосунках, щоб зрозуміти обсяг операцій запису даних.

Вимоги застосунків:
Різноманітні застосунки висувають різні вимоги до сховищ даних. Наприклад, серверам баз даних зазвичай потрібний вищий DWPD через постійні операції запису даних.

Ємність сховища даних:
SSD-накопичувачі більшої ємності переважно мають більш високий ресурс перезапису та можуть забезпечити додаткову гнучкість завдяки використанню RAID масивів. Оцініть свої потреби у зберіганні даних і виберіть накопичувачі, що відповідають вашим вимогам до ємності.

Гарантійний строк:
DWPD визначається протягом гарантійного строку накопичувача. Враховуйте тривалість гарантії, коли ви оцінюєте ваші потреби.

Чи насправді мені потрібний високий DWPD?

Графік DWPD для Enterprise SATA SSD, змішане використання

Під час вибору Enterprise SSD-накопичувачів багато компаній орієнтуються на високі значення DWPD, не замислюючись про те, що саме їм потрібне. Але в скрутні економічні часи розуміння того, яке саме рішення вам потрібне, є ключем до знаходження оптимального балансу між вартістю, продуктивністю й довговічністю.

Більшість компаній, які збираються купувати SSD-накопичувачі з інтерфейсом SATA, щоб оновити свої наявні SSD-накопичувачі або замінити застарілі HDD-диски, ставлять собі лише одне питання: чи потрібний їм показник, більший за 1 DWPD?

Можливо, ні. Підтвердженням тому став недавній звіт компанії Forward Insights, який проливає світло на значення DWPD для індустріальних SATA SSD-накопичувачів. У ньому стверджується, що більшість (82,3%) центрів обробки даних і компаній, які використовують у своїх серверах SATA накопичувачі, досягають успіху з накопичувачами з витривалістю, меньшою за 1 DWPD.

Пошук ідеального балансу

Коли ви вибираєте SSD-накопичувач із відповідним розміром DWPD, украй важливо забезпечити баланс між продуктивністю, вартістю й довговічністю. Високі DWPD забезпечують більш високий ресурс перезапису, але вони й вимагають більших витрат. Важливо знайти баланс, який задовольнить вимоги вашого застосунку, не переплачуючи за те, що може виявитися непотрібним.

Крім того, вдосконалення технологій, що лежать в основі SSD-накопичувачів, таких, якт алгоритми вирівнювання зносу, сприяють збільшенню терміну служби твердотільних накопичувачів. Ці функції допомагають рівномірно розподілити цикли запису та стирання даних на диску, знижуючи ризик його передчасного зносу.

Прикладом цього є SSD-накопичувач DC600M від Kingston — передовий твердотільний накопичувач четвертого покоління для центрів обробки даних з інтерфейсом SATA 3.0, 6 Гбіт/с, оснащений 3D TLC NAND флеш-пам’яттю та спеціально розроблений для змішаних робочих навантажень. Призначений для розміщення у високопродуктивних стійкових серверах, DC600M оснащений конденсаторами для захисту від втрати живлення (PLP), що захищають дані від несподіваних збоїв живлення, мінімізують ризик втрати даних і забезпечують успішну повторну ініціалізацію під час наступного запуску системи.

DC600M забезпечує стабільність затримок та IOPS для системних інтеграторів, компаній із внутрішніми серверами, гіпермасштабованих центрів обробки даних і постачальників хмарних послуг. Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 480 до 7680 ГБ, задовольняючи різноманітні вимоги до зберігання інформації, і супроводжується 5-річною гарантією.

Висновок

Кількість повних перезаписів накопичувача на день (DWPD) є ключовим чинником під час вибору індустріального SSD-накопичувача, який відповідає вашим потребам у зберіганні даних. Ретельно оцінивши робоче навантаження вашого застосунку, проаналізувавши шаблони обміну даними та розглянувши інші важливі чинники, такі, як ємність і гарантія, ви зможете визначити оптимальний DWPD для вашого конкретного сценарію використання.

Наша служба «Запитайте експерта» готова відповісти на ваші запитання та запропонувати рішення для досягнення поставлених цілей. Зрештою оптимальний баланс гарантує надійну роботу твердотільного накопичувача, що відповідає вашим фінансовим можливостям і вимогам.

#KingstonIsWithYou

Ask and Expert - SSD

Запитайте експерта з SSD сервера

Планування правильного рішення вимагає розуміння цілей безпеки вашого проекту. Нехай експерти Кінгстона направляють вас.

Запитайте Експерта

Пов’язані публікації