Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Периферійні обчислення

Аналіз впливу технології 5G і периферійних обчислень на центри обробки даних

Забезпечення зростання центрів обробки даних

Споживчий попит на можливості, що надаються цифровим світом, величезний. Соціальні мережі, потокові сервіси, хмарні сховища даних. Ми живемо в епоху цифрових технологій, і пристрасть до Netflix доводить це. Швидкість споживання даних є високою, як ніколи раніше, і для задоволення цієї потреби потрібні центри обробки даних. Безліч центрів обробки даних. Згідно з прогнозами, до 2025 року в британських центрах обробки даних щорічно зберігатиметься обсяг даних вартістю більш ніж 127 млрд доларів.*

Вибухове зростання обсягів даних і складнощі, пов’язані з цим процесом

У нашій електронній книзі «Споживання даних: 5G, периферійні обчислення та майбутнє центрів обробки даних» аналізується розвиток технологій 5G і периферійних обчислень, а також те, як вони сприятимуть подальшому зростанню центрів обробки даних.

Ми попросили експертів поділитися своїми думками й знаннями про 5G та периферійні обчислення:

  • Що сприяє зростанню центрів обробки даних?
  • Як технологія 5G сприяє розвитку периферійних обчислень, і який її вплив на архітектуру центрів обробки даних.
  • Підготовка до вибухового зростання обсягів даних і складнощів, пов’язаних із цим процесом
  • Що це означає для вашого бізнесу?

Neil Cattermull

Ніл Каттермулл

Відомий спікер у галузі технологій, визнаний світовий авторитет із хмарних технологій і провідний незалежний аналітик. Керівник програм, фахівець-консультант, який займається усуненням бізнес-проблем у сотнях технічних організацій!

Sally Eaves

Саллі Івз

Професорка Саллі Івз — лауреат низки премій, а також відома як основний доповідач у міжнародних конференціях, автор, дослідник та інфлюенсер, що ділиться оригінальними та новаторськими ідеями.

Rob Allen

Роб Аллен

Роб займає посаду директора з питань маркетингу та технічних послуг в Kingston Technology. На своїй посаді Роб відповідає за нагляд за зв’язками з громадськістю (PR), соціальними мережами, маркетингом каналів розподілу за допомогою цифрових маркетингових мультимедіа та творчими розробками для всіх брендів і продуктів Kingston.

Запитайте експерта

Kingston може запропонувати вам незалежну думку про те, чи конфігурація, яку ви зараз використовуєте або плануєте використовувати, підходить для вашої організації.

Enterprise SSD

Ми пропонуємо поради щодо того, які переваги SSD Enterprise принесуть вашому конкретному середовищу зберігання та який SSD найбільше підходить для ваших робочих навантажень, що вимагають балансу високої продуктивності випадкового читання та запису IOPS.

Запитайте експерта про SSD

Пам'ять сервера

Ми пропонуємо поради щодо переваг налаштування вашого сервера для оптимальної продуктивності та потужності. Експерти з конфігурації Kingston мають знання та ресурси, щоб підтримати ваші потреби в оновленні пам’яті.

Запитайте експерта з пам’яті

Пов’язані публікації