Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Два інженери в заводській майстерні з концепцією 3D-моделі двигуна в доповненій реальності

Виникнення цифрового двійника: секретна зброя для операцій нового рівня

Важливість застосування цифрових двійників

2 інженери систем автоматизованого проектування (CAD) в офісі працюють за комп’ютером

Цифровий двійник, як концепція, існує вже кілька років. Але зовсім нещодавно ми стали свідками неймовірного зростання його популярності серед організацій, які прагнуть отримати перевагу у своїх операціях, процесах і методах виробництва.

Підтвердженням цього зростання є те, що кількість бізнесів, які використовують цифрових двійників, збільшилася на 40% в період між 2020 і 2022 роками! Оскільки оголошення про впровадження цієї технології стали все частіше з’являтися в новинних виданнях, недивно, що, за прогнозами, до 2030 року розмір ринку цифрових двійників досягне 125 млрд доларів США.

Отже, що відбувається?

У цій електронній книзі ми все пояснимо в розмові з ключовими галузевими експертами та поділимося такою інформацією:

  • Визначення цифрового провідника
  • Важливість даних
  • Як виглядає майбутнє

Крім того, ми поділимося деякими прикладами з реального життя, а також розповімо про те, на що слід звернути увагу, щоб скористатися перевагами цієї новітньої технології!

Завантажити електронну книгу

#KingstonIsWithYou

Фото Рафаеля Блума

Рафаель Блум

Протягом своєї кар’єри Рафаель займав керівні посади в галузі технологічних продуктів, маркетингових комунікацій і розвитку бізнесу. Ця робота передбачає надання фахових консультацій щодо керування інформацією, забезпечення відповідності проектним нормам, конфіденційності даних і новітніх технологій, як-от AdTech, Mobile & 5G, штучний інтелект і машинне навчання.

Фото Джуліано Лігуорі

Джуліано Лігуорі

Джуліано Лігуорі – прогресивний і динамічний світовий лідер у галузі цифрових технологій і інновацій, що спеціалізується на використанні цифрової трансформації через впровадження найкращих стратегій і методів керування. Він має величезний досвід підтримки компаній у стимулюванні зростання та створенні репутації або присутності в мережі Інтернет.

top view of a laptop on a dark desk with circuit board line illustrations

Запитайте експерта

Правильний вибір рішення вимагає розуміння проєктних та системних вимог. Дозвольте експертам Kingston допомогти в цьому.

Запитайте експерта

Пошук товарів Kingston

Коли ви починаєте з Kingston, обрати пам'ятіь просто.
Маючи більш ніж 35-річний досвід, компанія Kingston має в своєму розпорядженні знанням та ресурси, необхідні для впевненого вибору пам'яті.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Просто введіть виробника та модель або номер комп'ютерної системи чи цифрового пристрою, щоб знайти потрібну вам продукцію Kingston.

Пошук за модельним номером Kingston

Шукайте за артикулом Kingston, артикулом дистриб'ютора або еквівалентним артикулом виробника.

Пов’язані публікації