Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Рука, що встановлює SSD-накопичувач DC600M у серверну стойку

SSD-накопичувач Kingston DC600M для центрів обробки даних: тепер сумісний із VMware ESXi та vSAN

В умовах постійного вдосконалення технологій для центрів обробки даних сумісність, надійність і продуктивність стають головною запорукою вашого успіху. Компанія Kingston Technology в черговий раз продемонструвала своє прагнення до досконалості, розробивши SSD-накопичувачі DC600M для центрів обробки даних. Ці SSD-накопичувачі індустріальнного класу ввійшли до престижного списку сумісності з рішеннями VMware ESXi та vSAN, що робить їх розумним вибором для компаній, які прагнуть оптимізувати свої віртуалізовані середовища.

Розблокування сумісності: DC600M вступає в ряди VMware

SSD-накопичувач DC600M на столі з логотипом VMWare

DC600M отримав офіційний статус сумісності з VMware ESXi 8.0 U1 (vSAN 8.0 Update 1), що є важливою віхою для компанії Kingston і свідчить про високу якість її SSD-накопичувачів індустріальнного класу.

Для швидкого ознайомлення див. офіційні посилання на сумісність для кожного варіанта ємності:

Переваги використання SSD-накопичувачів Kingston для центрів обробки даних

SSD-накопичувачі індустріальнного класу DC600M від Kingston розроблені з урахуванням актуальних потреб центрів обробки даних і пропонують широкий спектр переваг, які роблять їх найкращим вибором для компаній.

Надійність:
Репутація компанії Kingston як надійного виробника добре відома у всьому світі, і DC600M не є виключенням. Ці SSD-накопичувачі забезпечують стабільну продуктивність, цілісність даних і мінімальний час простою.

Оптимізована продуктивність:
SSD-накопичувачі DC600M забезпечують виняткову швидкість читання та запису, прискорюючи доступ до даних та їх обробку. Цей чинник є вирішальним у віртуалізованих середовищах, де швидкість і ефективність мають первинне значення.

Витривалість:
SSD-накопичувачі Kingston розроблені з урахуванням жорстких вимог до експлуатації в центрах обробки даних. Вони оснащені передовими функціями, такими, як захист від втрати живлення та технологія вирівнювання зносу, щоб максимально збільшити термін їх служби.

Сумісність:
Наявність SSD-накопичувачів DC600M індустріальнного класу в офіційному списку сумісності з VMware забезпечує безперешкодну інтеграцію з середовищами віртуалізації, що дає змогу зменшити кількість проблем із сумісністю та оптимізувати процеси розгортання.

Ефективність витрат:
SSD-накопичувачі Kingston пропонують відмінне співвідношення ціни та продуктивності, завдяки чому компанії можуть удосконалювати свої системи зберігання даних, не витрачаючи зайві гроші.

Масштабованість:
Завдяки різним варіантам ємності SSD-накопичувачі DC600M індустріальнного класу підходять для компаній будь-якого розміру. Якщо вам потрібне компактне рішення або велика ємність, компанія Kingston завжди готова допомогти.

Енергоефективність:
SSD-накопичувачі Kingston розроблені з урахуванням вимог до енергоефективності, тому центри обробки даних можуть знизити енергоспоживання та скоротити експлуатаційні витрати.

SSD-накопичувачі Kingston DC600M для центрів обробки даних ввійшли до списку сумісності з VMware ESXi та vSAN, зміцнивши свою репутацію надійного та високопродуктивного сховища даних, що використовується в центрах обробки даних. Компанії, що прагнуть удосконалити свої віртуалізовані середовища, можуть скористатися перевагами виняткової сумісності, надійності та продуктивності, які пропонує компанія Kingston.

Завдяки своєму бездоганному послужному списку та прихильності до якості компанія Kingston продовжує бути надійним партнером для організацій, які прагнуть використовувати найсучасніші технології для центрів обробки даних. Визнання сумісності з боку VMware — це не просто важлива віха; воно свідчить про непохитну прихильність компанії Kingston створювати висококласні сховища даних для сучасних центрів обробки даних.

#KingstonIsWithYou

Спросите специалиста по SSD

Спросите специалиста по Серверные SSD

Kingston может предложить независимое мнение и советы о том, какие преимущества твердотельные накопители корпоративного класса принесут вашей конкретной среде хранения, и какие твердотельные накопители наиболее подходят для ваших рабочих нагрузок, требующих баланса высокого числа операций произвольного чтения и записи в секунду (IOPS).

Спросите специалиста

Пов’язані публікації