Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Хмарна графіка із стрілкою, на тлі - серверні стійки

Рішення Kingston Enterprise: допомога у разі швидкого нарощування обсягу корпоративних програм

Виклик

Компанія Hosteur має більше 100 тис. споживачів, і за останні роки потреби у хостингових послугах значно зросли. Це призвело до збільшення потреби в оперативній пам’яті та ємності. У зв’язку із цим Hosteur мала швидко впровадити нові сервери, забезпечити велику ємність DRAM та хороші показники безвідмовної експлуатації ресурсу.

Яке рішення? Успішне подолання викликів швидкого зростання завдяки рішенням від Kingston Enterprise

В умовах стрімкого збільшення кількості клієнтів компанія Hosteur звернулася до Kingston як до надійного партнера, що може забезпечити прекрасний клієнтський супровід завдяки послузі «Запитайте експерта» та окремому менеджеру. Hosteur вирішила випробовувати SSD-накопичувачі Kingston Enterprise на власних серверах та безкоштовно отримала зразки для тестування. Hosteur хотіла подивитися, як наші SSD-накопичувачі індустріального рівня допоможуть збільшити обсяг доступного місця, покращити продуктивність та зменшити час простою – що, в свою чергу, дозволило б підвищити рівень якості послуг для клієнтів компанії.

Поговоримо про те, як Hosteur подолала виклики, пов’язані зі зростанням клієнтської бази, та зберегла якість послуг завдяки рішенням Kingston Enterprise.

Завантажити матеріали практичного дослідження

#KingstonIsWithYou

Запитайте експерта

Kingston може запропонувати вам незалежну думку про те, чи конфігурація, яку ви зараз використовуєте або плануєте використовувати, підходить для вашої організації.

Enterprise SSD

Ми пропонуємо поради щодо того, які переваги SSD Enterprise принесуть вашому конкретному середовищу зберігання та який SSD найбільше підходить для ваших робочих навантажень, що вимагають балансу високої продуктивності випадкового читання та запису IOPS.

Запитайте експерта про SSD

Пам'ять сервера

Ми пропонуємо поради щодо переваг налаштування вашого сервера для оптимальної продуктивності та потужності. Експерти з конфігурації Kingston мають знання та ресурси, щоб підтримати ваші потреби в оновленні пам’яті.

Запитайте експерта з пам’яті

Пов’язані публікації