Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Кіномеханік цифрового обладнання Райан Карпентер сидить за монітором комп’ютера.
Як SSD-накопичувачі Kingston і мережеві сховища QNAP підвищили ефективність цифрових кінотеатрів?

Індустрія кінотеатрів здійснила перехід від аналогової плівки до цифрових проекторів. Тепер для забезпечення безперебійної роботи потрібне зовсім інше обладнання, але загалом цифрові проектори стабільніші та простіші в експлуатації за проектори для аналогової плівки. Стандартний формат для зберігання даних для цифрових проекторів — DCP (Digital Cinema Package, цифровий кінопакет), а типовий художній фільм має розмір від 150 до 250 ГБ. Студії зазвичай шифрують і надсилають пакети DCP до кінотеатрів на жорстких дисках, але такий підхід є вкрай неефективним, оскільки багато часу витрачається на доставку та копіювання файлів після їх отримання.

SSD-накопичувачі Kingston розміщаються безпосередньо в мережевому сховищі (NAS) QNAP для швидкої передачі файлів на проектор, що значно спрощує проведення таких заходів, як кінофестивалі. Навіть невеликі кінокомпанії, які не мають ресурсів для створення пакетів DCP, можуть використовувати SSD-накопичувачі Kingston у поєднанні з NAS від QNAP, щоб приймати нестиснені файли та конвертувати їх у пакети DCP, одночасно записуючи їх на пристрій QNAP. Потім можна швидко перенести цей новий пакет DCP на проектор, і процес настільки спростився, що для усунення будь-яких підводних каменів не потрібен додатковий персонал на місці. Користувач може дистанційно створити пакет DCP, увійшовши на сервер QNAP, який може підключитисися до серверів того ж самого або інших кінотеатрів та синхронізувати дані між ними.

Цей стрибок у розвитку технологій керування проекторами значно покращив робочі процеси кінотеатрів, орієнтовані на цифрові способи виробництва, особливо ті, які використовують рішення компаній QNAP і Kingston. Завдяки цим обом рішенням кінотеатри не тільки отримують обладнання, що відповідає високим стандартам якості, але й забезпечують безпрецедентний рівень обслуговування клієнтів.

Переглянути відео

#KingstonIsWithYou

Пов’язані відео

Ask and Expert - SSD

Запитайте експерта з SSD сервера

Планування правильного рішення вимагає розуміння цілей безпеки вашого проекту. Нехай експерти Кінгстона направляють вас.

Запитайте Експерта

Пов’язані публікації