Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

3D-візуалізація ЦОДу - велика серверна кімната із довгою лінією серверних стійок

Що є чинниками розвитку центрів обробки даних?

SSD-накопичувач корпоративного класу DC1500 U.2 NVMe від Kingston на синьому фоні із зображенням 2D-спідометру яскравого блакитного кольору

Прогноз розвитку ЦОДів є оптимістичним з огляду на неймовірні темпи зростання використання даних. Це зовсім не дивно, враховуючи популярність стрімінгових сервісів, а також рішень для взаємодії та дистанційної роботи. Це, в свою чергу, за останні два роки призвело до рекордно високих вимог до ЦОДів. Топові ЦОДи, які є головними операторами та постачальниками у цій сфері, відзначили значне зростання попиту у корпоративному сегменті – в основному завдяки компаніям, що працюють у таких сферах, як фінанси, технології та охорона здоров’я. Таке зростання є одним із наслідків пандемії.

По мірі розвитку ЦОДів зростають і вимоги до обладнання для них, тому дуже важливо правильно оцінити поточні та перспективні потреби. Вибір найкращого постачальника технологій забезпечить рух у правильному напрямку. Поговоримо про типи ЦОДів, міфи, основних гравців у цьому сегменті та роль компанії Kingston у забезпеченні роботи ЦОДів.

В інфографіці ми розглядаємо такі питання:

  • Чим є центр обробки даних?
  • Чотири основних типи ЦОДів
  • Три найпоширеніших міфи про ЦОДи
  • Роль Kingston в забезпеченні роботи ЦОДів

  Завантажити інфографіку

#KingstonIsWithYou

top view of a laptop on a dark desk with circuit board line illustrations

Запитайте експерта

Правильний вибір рішення вимагає розуміння проєктних та системних вимог. Дозвольте експертам Kingston допомогти в цьому.

Запитайте експерта

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Выполняйте поиск по серийному номеру Kingston, серийному номеру дистрибьютора или эквивалентному серийному номеру производителя.