Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Хмари в небі за серверною кімнатою з двійковими кодами, проілюстрованими зверху

Як Kingston допоміг знизити витрати на електроенергію дата-центрів на 60%

Змагання

цифрове мистецтво, що летить над 3D-серверною кімнатою

Hostmein потребувало надійного продуктивного рішення для своїх серверів, щоб підтримувати найкращий у своєму класі сервіс, залишаючись конкурентоспроможним.Вони прагнули оновити своє серверне сховище з жорсткого диска на твердотільні накопичувачі центру обробки даних для прямого підключення сховища та програмно-визначених додатків для зберігання. Іншим важливим аспектом була безпека даних, оскільки жорсткі диски/SSD не можуть залишити свої приміщення без фізичного знищення, що більшість постачальників апаратного забезпечення не пропонуватиме як послугу, якщо потрібна заміна.

Рішення

Компанія Kingston запропонувала повний процес технічної перевірки та запропонувала рішення на основі свого обладнання за допомогою нашої послуги «Запитайте експерта». Компанія Kingston надіслала докази концепції твердотільних накопичувачів DC500 щоб дозволити їм тестувати їх у власній інфраструктурі. Твердотільні накопичувачі DC500 компанії Kingston були сумісні з їхніми серверами Dell і HP, на яких вони зараз працюють і працюють добре.

Завдяки партнерству з компанією Kingston компанія Hostmein отримала можливість запропонувати передові та надійні рішення для своїх клієнтів і підвищити продуктивність обладнання. Hostmein зменшив загальний TCO сервера та знизив вартість живлення центрів обробки даних на 60%, замінивши механічний жорсткий диск з високими оборотами на твердотільний накопичувач DC500 від Kingston, який допоміг реалізувати їхні екологічні ініціативи. Дізнайтеся, чому компанія Hostmein обрала Kingston для підтримки угод про рівень обслуговування клієнтів за допомогою надійного високопродуктивного рішення для зберігання.

Ask and Expert - SSD

Запитайте експерта з SSD сервера

Планування правильного рішення вимагає розуміння цілей безпеки вашого проекту. Нехай експерти Кінгстона направляють вас.

Запитайте спеціаліста

Пов’язані публікації