Güvenli olacak şekilde geliştirildi

Verilerinizin kolay bir hedef olmasına izin vermeyin.

Yalnızca donanım şifrelemesi verilerinize hak ettiği korumayı sağlar. Neyse ki Kingston IronKey™'in taşınabilir güvenli saklama çözümlerinin yumuşak yanları yoktur.

Şifrelenmemiş Sürücüler

Veriler ofis dışına çıkarıldığında, mevcut siber güvenlik ve veri kaybı önleme politikalarınız artık sizi güvende tutamaz ve verilerinizi kolay bir hedef haline getirir. Neyse ki IronKey sürücüler, en üst düzey taşınabilir güvenlik stratejisi ile taşınabilir dosya saklama olanağı sağlar.

Yazılım Şifrelemeli Sürücüler

Yazılım tabanlı şifreleme yeterli olmadığı acı gerçeği kabul edilmelidir. Çeşitli avantajlara sahip olmasına karşın, kapsamlı olduğu algısıyla uyumlu değildir. Yalnızca üzerinde kullanıldığı cihaz kadar güvenlidir. Donanım tabanlı şifreleme daha güçlü bir çözüm sunmaktadır. Dolayısıyla, yalnızca yazılımla güvenliğinizi sağlıyorsanız, savunmayı güçlendirmenin zamanı gelmiştir.

Bulut Veri Saklama

Bulut, sizin kontrolünüzde değildir. Sınırsız şifre denemeleri ile dosyalarınız sürekli saldırıya uğrayabilir. Neyse ki IronKey cihazları en zorlu güvenlik ve uyumluluk standartlarını karşılamaktadır.

Verilerinize DONANIMSAL koruma sağlayın.

Family image of Kingston IronKey devices including encrypted USB drives and SSDs
Bir Uzmana Sorun

Bir Uzmana Sorun

Doğru çözümün planlanması, projenizin güvenlik hedeflerinin anlaşılmasını gerektirir. Kingston'ın uzmanlarının, hassas verilerinizi en iyi şekilde nasıl koruyacağınız konusunda size rehberlik etmesini sağlayın.

BİR UZMANA SORUN
Neden Kingston IronKey™ seçilmelidir?

Neden Kingston IronKey™ seçilmelidir?

Her üründe Kingston Technology’nin gücü ve geçmişi yer aldığından, Kingston IronKey ile koruma altına alınan verilerinizin gerçekten güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Veri Koruması için Donanım Şifreli Veri Saklama Seçenekleri

FIPS 140-2 Seviye 3 onaylı, FIPS 197 onaylı ve XTS-AES 256-bit şifreleme özellikli cihazlarla önemli verileri koruyun. Ayrıca, BadUSB ve Kaba Güç (Brute Force) saldırılarına karşı yerleşik korumalar vardır.

Veri Kurtarma için Çoklu Parola Seçeneği

Yönetici, Kullanıcı ve Tek Seferlik Kurtarma parolalarını etkinleştirin. Yönetici, Kullanıcının veri erişimini yeniden sağlamak için Kullanıcı parolasını sıfırlayabilir ve Tek Seferlik Kurtarma parolası yaratabilir. Brute Force saldırı koruması, arka arkaya 10 geçersiz parola girildiğinde Kullanıcı veya Tek Seferlik Kurtarma parolalarını kilitler, Yönetici parolası arka arkaya 10 kez yanlış girilirse sürücüyü kriptolu olarak siler.

Parola İfadesi Modu

Karmaşık veya Parola cümlesi modu arasında seçim yapın. Parolalar 10 ila 64 karakter uzunluğunda sayısal PIN, boşluk karakterli cümle, sözcük listesi ve hatta şarkı sözleri olabilir.

İkili Salt Okunur (Yazma Koruması) Ayarları

Kullanıcı için Yönetici tarafından ayarlanan zorunlu Salt Okunur modu veya Yönetici veya Kullanıcı tarafından ayarlanan oturum tabanlı Salt Okunur moduyla kötü amaçlı yazılım saldırılarından kaçının.

Kurumsal Uygulamaya Alma için Binlerce Sürücüyü Kolayca Yönetin

Belirli sürücülerin kurumsal modelleri için erişim ve kullanım politikalarını merkezi olarak yönetin.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Sürücüleri Yerel Olarak Yönetin

Çalışan Kullanıcı ve Tek Seferlik Kurtarma parolalarını yerel olarak yönetmek, kilitli sürücülerdeki veri erişimini yeniden sağlamak ve adli tıp gerektiğinde yasalara ve mevzuata uymak için Yönetici rolünü kullanın.

IronKey’in Kökenleri

IronKey Inc. 1996’da kurulan bir internet güvenliği ve veri gizliliği şirketiydi. IronKey’e, 2004 yılında Ulusal Güvenlik Bakanlığı tarafından öncelikle ABD hükümeti ve ordusu tarafından kullanılmak üzere güvenli, kurcalamaya karşı dayanıklı bir USB Flash sürücü geliştirmek için hibe verildi. IronKey markası, kurumsal ve hükümet kullanıcılarına yönelik en büyük güvenlik tehdidinin USB sürücülerde saklanan verilerin sık sık kaybolması veya çalınması olması nedeniyle güvenli taşınabilir cihazlara duyulan ihtiyaç barizleştikçe hızla büyüdü.

2007 yılından beri donanım şifrelemeli cihazlar üreten ve sunan Kingston Technology, 2016 yılında IronKey'i satın aldı. “Kingston IronKey” doğdu ve dünyanın en büyük, en bilinen donanım şifrelemeli USB sürücü üreticisi oldu.

35 yılı aşkın Kingston Kalitesinden güç alıyor

Olağanüstü Hizmet

Mükemmellik konusunda kararlı çalışmalarımız, işletmenizin gereksinimlerini karşılamamızı, hatta fazlasını sunmamızı sağlamaktadır.

Tutkulu Çalışanlar

Şirketimizin bu kadar harika olmasını sağlayan, pozitif kültürümüz ve olağanüstü çalışanlarımızdır.

Sağlam Güvenilirlik

Kingston, otuz beş yılı aşkın süredir, yeni başlayanlardan küresel Fortune 500 şirketlerine kadar her büyüklükteki işletmeler için çözümler sağlamaktadır.

İlgili Yazılar

İlgili Videolar

Think hard about data security
Veri güvenliği konusunda derinlemesine düşünün.

Yazılım şifrelemesi, kaldırılabilir. Bulut, sizin kontrolünüzde değildir.
Taşınan verileriniz için yalnızca donanım şifrelemesi değerli bir korumadır.

BİR UZMANA SORUN