Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Stworzony dla ochrony

Nie pozwól, aby Twoje dane stały się łatwym celem.

Tylko szyfrowanie sprzętowe zapewnia danym odpowiednią ochronę. Zabezpieczenia szyfrowanych pamięci Kingston IronKey™ są nie do obejścia.

Nieszyfrowane dyski

Gdy urządzenia z danymi opuszczają biuro, obowiązujące wewnątrz firmy zasady cyberbezpieczeństwa i ochrony danych nie zapewniają już ich bezpieczeństwa. Urządzenia IronKey stanowią mobilne rozwiązanie do przechowywania plików, będąc niezawodnym narzędziem bezpieczeństwa.

Urządzenia szyfrowane programowo

Niepodważalne fakty są takie, że szyfrowanie programowe nie wystarcza. Chociaż ma ono swoje zalety, jego kompleksowość niekoniecznie jest zgodna z oczekiwaniami. Jest ono na tyle bezpieczne, jak urządzenie, na którym zostanie użyte. Natomiast szyfrowanie sprzętowe zapewnia solidniejszą ochronę. Dlatego jeśli korzystasz tylko z szyfrowania programowego, warto wzmocnić poziom bezpieczeństwa.

Przechowywanie danych w chmurze

Platformy chmurowe nie są pod Twoją kontrolą. Tam, gdzie nie obowiązuje limit wpisywania haseł, pliki użytkowników mogą być nieustannie atakowane. Na szczęście urządzenia IronKey spełniają najbardziej rygorystyczne standardy bezpieczeństwa i zgodności z przepisami.

Zapewnij swoim danym ODPOWIEDNIĄ ochronę

Family image of Kingston IronKey devices including encrypted USB drives and SSDs
Zapytaj Eksperta

Zapytaj Eksperta

Planowanie odpowiedniego rozwiązania wymaga zrozumienia celów dotyczących bezpieczeństwa projektu. Pozwól, aby eksperci firmy Kingston doradzili Ci, jak najlepiej chronić wrażliwe dane.

ZAPYTAJ EKSPERTA
Dlaczego warto wybrać Kingston IronKey™?

Dlaczego warto wybrać Kingston IronKey™?

Dzięki zaawansowanej technologii i doświadczeniu firmy Kingston Technology, Twoje dane przechowywane na urządzeniach Kingston
Ironkey są całkowicie bezpieczne.

Szyfrowane sprzętowo urządzenia do ochrony danych

Zabezpiecz dane za pomocą urządzeń obsługujących 256-bitowe szyfrowanie XTS-AES, poświadczonych certyfikatem IPS 140-2 Level 3 i FIPS 197. Urządzenia posiadają także zabezpieczenia przed atakami siłowym oraz BadUSB.

Opcja ochrony wieloma hasłami dla odzyskiwania danych

Korzystaj z hasła dla administratora i użytkownika oraz jednorazowego hasła do odzyskiwania danych. Administrator może zresetować hasło użytkownika oraz utworzyć jednorazowe hasło do odzyskiwania danych, tak aby przywrócić dostęp użytkownika do danych. Ochrona przed atakami siłowymi blokuje hasło użytkownika i hasło jednorazowe po 10 kolejnych nieprawidłowych próbach logowania oraz usuwa w bezpieczny sposób zawartość dysku, jeśli podobnie użyte zostanie hasło administratora.

Tryby ochrony hasłem

Wybierz między trybem ochrony hasłem prostym lub złożonym. Hasło proste może być numerycznym kodem PIN, zdaniem ze spacjami, listą słów lub nawet tekstem piosenki – o długości od 10 do 64 znaków.

Dwa tryby „tylko do odczytu” (ochrona przed zapisem)

Zapobiegaj atakom złośliwego oprogramowania, używając ustawionego przez administratora dla użytkownika wymuszonego trybu „tylko do odczytu” lub trybu „tylko do odczytu” na zasadzie sesji.

Proste zarządzanie wieloma urządzeniami w organizacji

Centralne zarządzanie zasadami dostępu i użytkowania dla wybranych modeli urządzeń.

Lokalne zarządzanie urządzeniami dla małych i średnich firm

Korzystaj z roli administratora lokalnie zarządzając hasłami jednorazowymi i użytkownika, przywracając dostęp do danych na zablokowanych urządzeniach oraz spełniaj wymogi prawne, gdy prowadzone jest śledztwo.

Początki IronKey

IronKey Inc. było firmą oferującą rozwiązania bezpieczeństwa danych i prywatności w internecie, założoną w 1996 roku. W 2004 roku firma IronKey otrzymała dofinansowanie od Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, aby opracować bezpieczną i odporną na manipulację pamięć USB, z której korzystać miały armia i rząd Stanów Zjednoczonych. Jako że zapotrzebowanie na bezpieczne urządzenia przenośne rosło, marka IronKey wkrótce zyskała wielką popularność: największym zagrożeniem dla użytkowników z najwyższego szczebla krajowego i komercyjnego była częsta utrata (w tym kradzież) danych przechowywanych na dyskach USB.

W roku 2016 firma Kingston Technology, która już od 2007 roku wytwarzała sprzętowo szyfrowane urządzenia, kupiła IronKey. I tak narodził się „Kingston IronKey” – największy i najlepiej rozpoznawany producent szyfrowanych sprzętowo pamięci USB na świecie.

35-letnia jakość Kingston

Wyjątkowa troska o klienta

Nasza dbałość o doskonalenie produktów sprawia, że spełniamy lub nawet przekraczamy Twoje oczekiwania biznesowe.

Ludzie pełni pasji

Wyjątkowa kultura i doświadczeni ludzie tworzą naszą firmę.

Niezawodność

Od ponad 35 lat firma Kingston dostarcza rozwiązania szerokiemu gronu przedsiębiorstw – od startupów, po gigantów z listy Fortune 500.

Powiązane artykuły

Powiązane filmy

Jeśli chodzi o bezpieczeńtwo - nie ma kompromisów.
Jeśli chodzi o bezpieczeńtwo - nie ma kompromisów.

Szyfrowanie programowe można usunąć. Chmura nie podlega Twojej kontroli.
Tylko szyfrowanie sprzętowe jest wiarygodną ochroną przenoszonych danych.

ZAPYTAJ EKSPERTA