Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

рука, що встановлює SSD-накопичувач KC3000 в ноутбук

6 основних причин перейти на NVMe SSD-накопичувачі

Чи варто переходити на NVMe SSD-накопичувачі?

Коротка відповідь: так, звісно! NVMe SSD-накопичувачі, встановлені на сумісному пристрої, суттєво підвищують швидкість, порівнюючи із SATA SSD-накопичувачами, а також можуть підвищити загальну продуктивність вашого комп’ютера. Модернізація комп’ютера або ноутбука замість його заміни може вдихнути нове життя у вашу систему за невелику плату. Чому б не розпочати модернізацію системи з переходу на NVMe накопичувач? NVMe накопичувачі швидко стають новим стандартом надшвидкої передачі даних.

Якщо ви ще не розібралися у відмінностях між SSD-накопичувачами, ознайомтеся з нашими детальними статтями «NVMe проти SATA: у чому різниця?» та «2 типи M.2 SSD-накопичувачів: SATA та NVMe». Або давайте одразу перейдемо до конкретики та дізнаємось про 6 основних причин перейти на NVMe SSD-накопичувач.

1. Підвищення швидкості
Порівнюючи з жорсткими дисками (HDD), твердотільні накопичувачі (SSD) вже перебувають в іншій лізі за швидкістю зчитування та запису даних. Але вони стали ще швидшими завдяки інтерфейсу NVMe. Високоякісні NVMe SSD-накопичувачі, як-от Kingston KC3000, здатні працювати зі швидкістю 7000 МБ/с, яка у дванадцять разів перевищує швидкість подібного накопичувача з інтерфейсом SATA. NVMe накопичувач з підвищеною швидкістю зчитування та запису даних принесе користь вашому комп’ютеру, покращивши час завантаження файлів і запуску системи.

2. Підвищення продуктивності
NVMe SSD-накопичувачі можуть передавати у двадцять п’ять разів більше даних, порівнюючи з SATA накопичувачами. Модернізація накопичувача на NVMe модель допоможе усунити будь-які вузькі місця в системі зберігання даних і покращити загальний робочий процес вашого комп’ютера.

3. Неперевершена енергоефективність
NVMe SSD-накопичувачі споживають набагато менше електроенергії в режимі очікування, що забезпечує вищий рівень енергоефективності.

4. Розширена сумісність
Вам не доведеться турбуватися про сумісність, оскільки NVMe SSD-накопичувачі працюють з усіма основними операційними системами і системами, випущеними після 2015 року, завдяки прямій взаємодії з центральним процесором через шину PCIe. Більшість SSD-накопичувачів NVMe має формфактор M.2, який гарантує їх сумісність із ноутбуками і мінікомп’ютерами.

5. Покращення ігрового процесу
Ваш ігровий комп’ютер також виграє від переходу на NVMe SSD-накопичувачі. Ви зможете швидше завантажувати та запускати ігри, а також скоротити час їх встановлення на комп’ютер. Крім того, технологія NVMe в деяких випадках здатна допомогти підвищити частоту кадрів у найважчих і найсучасніших іграх. Із появою технології Microsoft DirectStorage та її масштабною реалізацією в майбутніх іграх, NVMe стає обов’язковим компонентом ігрової системи. Читайте докладніше про переваги SSD-накопичувачів для ігор.

6. Сумісність із PS5™
Якщо у вас немає комп’ютера, усі вищеперелічені причини залишаються актуальними й для модернізації накопичувачів PS5. Установіть SSD-накопичувач Kingston FURY™ Renegade із радіатором і отримайте більше місця для зберігання всіх ігор PS5. Також ознайомтесь із тим, як можна встановити NVMe SSD-накопичувач у PlayStation®5.

Чого ви чекаєте?

Модернізація, а не заміна SSD-накопичувача — чудовий спосіб підвищити загальну продуктивність вашого комп’ютера. Ви навіть можете використовувати старий SSD-накопичувач як зовнішній диск, щоб отримати від своєї системи максимальну користь. Зацікавилися? Ми розповімо вам про це в нашій статті «Як використовувати старий SSD-накопичувач як зовнішній диск».

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Введіть модельний номер продукту Kingston

Пов’язані публікації