Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

SSD-накопичувач Kingston KC3000 встановлений на материнській платі настільного ПК.

Апгрейд пам’яті та сховища даних на ноутбуку або настільному ПК Acer

Acer — один із найбільших у світі виробників ПК, тому щороку ми спостерігаємо, як в нові або старі комп’ютери Acer встановлюють петабайти оперативної пам’яті та сховищ даних. Процес апгрейду настільного комп’ютера або ноутбука Acer за допомогою додаткової оперативної пам’яті або нового SSD-накопичувача може показатися занадто складним, якщо ви ніколи цього не робили. Але це одні з найпростіших способів модифікації комп’ютера, які наразі існують.

Переваги модернізації оперативної пам’яті на комп’ютерах Acer

Апгрейд оперативної пам’яті пропонує безліч можливостей для вдосконалення ноутбуків, настільних комп’ютерів, серверів і робочих станцій Acer.

 • Загальна продуктивність комп’ютера: якщо ваш комп’ютер зазвичай працює дуже повільно, нові модулі пам’яті можуть збільшити його продуктивність.
 • Багатозадачність: додаткова пам’ять стане вам у пригоді, якщо ви бажаєте, щоб ваші системи легко справлялися з важкими іграми та стримінгом, візуалізацією, редагуванням або будь-якими іншими процесами високої інтенсивності.
 • Життєвий цикл комп’ютера: якщо ви намагаєтеся збільшити продуктивність старого ноутбука або настільного комп’ютера, простий апгрейд пам’яті може заощадити вам значну суму грошей, порівнюючи з придбанням нової системи.
 • Прискорене завантаження: завдяки більшому обсягу пам’яті для обробки процесів запуску комп’ютера ви можете суттєво прискорити завантаження системи.
 • Ефективність: залежно від сфери діяльності (наприклад, комп’ютерна візуалізація або програмування), модернізація пам’яті може максимально прискорити темпи вашої роботи.
 • Затримки в іграх: високоякісна оперативна пам’ять має вкрай низьку латентність, забезпечуючи швидший доступ до даних і збільшуючи швидкість роботи комп’ютера.

Як модернізувати комп’ютер Acer

Процес додавання пам’яті або сховища даних у комп’ютер Acer може дещо змінюватися залежно від моделі, але кроки загалом не відрізняються.

Крок 1. Пошук проблеми у вашій системі Acer

Визначення проблеми з вашим комп’ютером — це типовий перший крок. Наприклад, жорсткий диск сповільняє ваш робочий процес або застосунок Photoshop переповнює фізичну пам’ять вашого комп’ютера. Проте не всі проблеми такого характеру потребують апгрейду — деякі з них можна розв’язати іншими способами.

Нутрощі футуристичного комп’ютера з чотирма встановленими модулями пам’яті Kingston FURY Renegade DDR4.

Крок 2. Розгляд рішень для модернізації

Якщо ви скористалися найбільш очевидними рішеннями, щоб усунути проблему повільної роботи системи, і не помітили жодних покращень, наступним кроком має стати пошук і встановлення відповідного рішення для модернізації вашого комп’ютера.

Крок 3. Визначення потреб у пам’яті/сховищі даних

Зрозумівши, що вам потрібно модернізувати вашу систему Acer, ви маєте визначити обсяг пам’яті або ємність накопичувача, які допоможуть вам усунути будь-які проблеми з комп’ютером. Kingston пропонує ресурс, який допомагає визначити, скільки пам’яті має ваша система, а також скільки пам’яті може знадобитися вам.

Крок 4. Пошук модельного номера системи

Ви не зможете коректно підібрати оперативну пам’ять для процесора вашої системи Acer, якщо не знаєте моделі вашого комп’ютера. Моделі Acer мають різні назви, наприклад:

 • TravelMate P4 14 TMP414-53-785A
 • Aspire 5 Spin 14 A5SP14-51MTN-52ZC
 • Chromebook Vero 514 CBV514-1HT-588K
 • Номер моделі ноутбука Acer зазвичай можна знайти на етикетці, розташованій на нижній стороні пристрою. Перевірте нижню частину ноутбука Acer на наявність наклейки або етикетки, на якій має бути вказана ця інформація. Якщо її там немає, пошукайте її на підставці для рук (область ноутбука навкруги тачпаду).
 • Також можна отримати доступ до системної інформації. Якщо ви користуєтеся ОС Windows, натисніть сполучення клавіш Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати», а потім введіть команду msinfo32. Перед вами з’явиться вікно з інформацією про систему, в якому міститься рядок «SKU системи». Тут ви знайдете назву та модельний номер вашого комп’ютера.

Крок 5. Використання Конфігуратора

Відкрийте Конфігуратор Kingston і введіть модельний номер в полі «Пошук за назвою системи чи пристрою». Ви побачите перелік варіантів або одне конкретне найменування моделі та бренду. Натисніть на відповідне посилання, щоби побачити, скільки оперативної пам’яті може вмістити ваш комп’ютер Acer. Можливо, ви не одразу це помітите, оскільки перед вами з’явиться велика кількість технічної інформації, але звернувшись до розділу «Пам’ять», ви можете побачити такі дані: скільки оперативної пам’яті встановлено у вашій моделі за замовчуванням, максимальний обсяг пам’яті, можливості апгрейду або розширення системи, схеми банків пам’яті (або конфігурації слотів пам’яті на материнській платі). Також може бути зазначено, що пам’ять, встановлену у вашій моделі, неможливо витягнути, що є особливістю деяких ноутбуків.

Крок 6. Ознайомлення з результатами системи

Конфігуратор рекомендує вибирати модулі пам’яті, сумісні з вашою системою. Прокрутіть сторінку вниз, щоб побачити список модулів пам’яті, які гарантовано працюють із вашою системою, а також посилання для їх придбання у затверджених реселерів Kingston або (залежно від країни) безпосередньо у Kingston. Конфігуратор також запропонує модернізувати ваше сховище даних, оскільки новий SSD-накопичувач не лише підвищить швидкість завантаження та вивантаження файлів, порівнюючи з наявними жорсткими дисками, але й зробить свій внесок у покращення загальної продуктивності системи. Суттєва модернізація сховища даних, на превеликий подив, не вимагає великих фінансових вкладень.

Знімок екрана з результатами Конфігуратора для Acer
Результати, які ви побачите, будуть виглядати приблизно отак.

Крок 7. Встановлення рішення для модернізації

Наступним кроком є встановлення пам’яті в систему. Цей процес може показатися занадто складним, якщо ви ніколи цього не робили. Тому Kingston пропонує відео- та текстові інструкції зі встановлення пам’яті в настільні ПК, а також зі встановлення пам’яті в ноутбук.

 • Перше, що потрібно зробити — це створити резервну копію комп’ютера, перед тим як розпочинати апгрейд системи. Модернізувати оперативну пам’ять простіше, ніж будь-які інші компоненти системи, однак ніхто не застрахований від непередбачуваних ситуацій, тому вам слід підготуватися до цього.
 • Створивши резервну копію, вимкніть комп’ютер, а якщо у вас ноутбук, від’єднайте адаптер живлення та витягніть акумулятор, якщо його можна зняти.
 • Щоб запобігти виникненню розрядів статичної електрики, які можуть призвести до пошкодження компонентів, важливо виконувати всі роботи на відповідній поверхні. Уникайте використання килимів, постілок та інших тканин. Тримайте домашніх тварин подалі від робочого місця. Доторкніться до металу перед початком роботи або надіньте антистатичну стрічку, щоб відвести статичну електрику (ESD), яка може пошкодити оперативну пам’ять та інші компоненти системи.
 • Відкрутіть корпус або кришку та покладіть усі гвинти в безпечне місце, наприклад у коробку або пластиковий пакет.
 • Слоти пам’яті вашого комп’ютера можуть бути захищені металевою пластиною або охолоджувальним кожухом, які також слід обережно зняти.

Модулі, що витягуються, зазвичай утримуються на місці затискачем; натисніть на верхній чи нижній затискач, щоб звільнити модуль пам’яті зі слота, а потім, тримаючись лише за зовнішні краї, повільно витягніть модуль оперативної пам’яті. Під час встановлення переконайтеся, що виїмка на модулі пам’яті співпадає з ключем у слоті. Модулі пам’яті DIMM слід вставляти в слоти вертикально. Якщо виїмка на модулі пам’яті співпадає з ключем у слоті, міцно натискайте на верхній лівий і правий краї модуля пам’яті, доки він не встане на місце. Цьому можуть сприяти коливальні рухи. Якщо модуль пам’яті встановлений правильно, затискачі з обох боків слота увійдуть у зачеплення, зафіксувавши DIMM на місці. Модуль пам’яті SODIMM слід вставляти в слоти під кутом 45 градусів. Встановивши модуль пам’яті належним чином у слот, натискайте на модуль пам’яті, доки затискачі не ввійдуть у зачеплення, зафіксувавши його на місці.

Запитання та відповіді щодо оперативної пам’яті для комп’ютерів Acer

Чи можу я додати оперативну пам’ять у комп’ютер Acer?

Така можливість існує, але слід перевірити це або за допомогою Конфігуратора Kingston, або звернувшись до посібника користувача. У деяких випадках потрібно визначити процесор й поточну конфігурацію пам’яті, щоб дізнатися, які варіанти модернізації доступні. Процесор на комп’ютері з ОС Windows можна визначити за допомогою вкладки «Інформація про систему» в налаштуваннях системи. Знаючи процесор, ви можете легко перевірити специфікації оперативної пам’яті на відповідному сайті або аналогічному онлайн-ресурсі.

Крім того, в деяких ноутбуках Acer пам’ять може бути розпаяна безпосередньо на материнській платі. Цю пам’ять неможливо витягнути. Такі ноутбуки зазвичай називають системами із вбудованою оперативною пам’яттю. Деякі ноутбуки мають додатковий слот, в який можна додати ще один модуль оперативної пам’яті.

Який обсяг оперативної пам’яті потрібний моїй системі Acer?

Збільшення обсягу оперативної пам’яті сприяє прискоренню виконання складних процесів, як-от геймінг або редагування відео. Скористайтеся Конфігуратором пам’яті Kingston, який допоможе встановити вимоги для різних категорій користувачів.

Тепер ви знаєте, чому апгрейд — це чудове рішення, за допомогою якого можна легко вдихнути нове життя у вашу систему Acer.

#KingstonIsWithYou

Пов’язані відео

Спросите у специалиста по модулям памяти

Спросите у специалиста по модулям памяти

Kingston может предложить вам независимое мнение и совет о том, какие преимущества дает настройка вашего сервера для обеспечения оптимальной производительности и емкости. Специалисты по конфигурации компании Kingston обладают знаниями и ресурсами для поддержки ваших потребностей в обновлении памяти.

Спросите специалиста

Пошук товарів Kingston

Коли ви починаєте з Kingston, обрати пам'ятіь просто.
Маючи більш ніж 35-річний досвід, компанія Kingston має в своєму розпорядженні знанням та ресурси, необхідні для впевненого вибору пам'яті.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Просто введіть виробника та модель або номер комп'ютерної системи чи цифрового пристрою, щоб знайти потрібну вам продукцію Kingston.

Пошук за модельним номером Kingston

Шукайте за артикулом Kingston, артикулом дистриб'ютора або еквівалентним артикулом виробника.

Пов’язані публікації