Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Фоторедактор працює в студії на настільному комп’ютері з екраном завантаження Photoshop на моніторі

5 способів пришвидшити роботу Photoshop

Photoshop уповільнює ваш робочий процес? Немає нічого гіршого, ніж чекати завантаження робочої області й спостерігати, як курсор перетворюється на колесо фортуни. Щоб позбутися цього головного болю, ознайомтеся з 5 способами, як пришвидшити роботу Photoshop на вашому комп’ютері.

1. Модернізуйте оперативну пам’ять. Модернізація оперативної пам’яті – це важливий крок, якщо ви хочете, щоб Photoshop працював максимально ефективно. Збільшення обсягу оперативної пам’яті допоможе під час роботи з великими та численними файлами або зображеннями, а також під час виконання рендерингу та інших завдань. Оперативна пам’ять працює значно швидше за сховище, оскільки кешування файлів на твердотільному накопичувачі призводить до зниження продуктивності. Якщо ваші файли потребують більшого обсягу оперативної пам’яті, Photoshop використовуватиме робочий диск (тимчасове сховище), а це уповільнить ваш робочий процес. Зменште використання робочого диска, збільшивши обсяг оперативної пам’яті! Якщо ви стріміте свій робочий процес або працюєте переважно з високою бітовою глибиною та роздільною здатністю, розгляньте можливість використання оперативної пам’яті обсягом від 16 до 32 ГБ.

2. Збільште використання пам’яті. Якщо ви додали більше пам’яті в комп’ютер, ви маєте переконатися, що Photoshop знає про це. За замовчуванням Photoshop використовує 70% наявного обсягу оперативної пам’яті, але цей параметр можна змінити! У налаштуваннях Photoshop виберіть ‘Продуктивність’, а потім перетягніть повзунок вгору, щоб збільшити обсяг оперативної пам’яті, виділеної для Photoshop. Adobe не рекомендує виділяти Photoshop понад 85% пам’яті комп’ютера, оскільки це може вплинути на роботу інших важливих системних програм.

3. Перейдіть на твердотільний накопичувач. Якщо ви досі використовуєте жорсткий диск, перехід на твердотільний накопичувач значно підвищить швидкість роботи Photoshop та інших програм на вашому комп’ютері. Накопичувач вашого комп’ютера є важливим елементом у використанні Photoshop; він служить для завантаження зображень, зберігання файлів і запуску програм. Коли на вашому комп’ютері закінчується оперативна пам’ять, Photoshop використовує робочий диск для зберігання тимчасових файлів і зменшує робоче навантаження. Навіть базовий твердотільний накопичувач більш ніж у три рази швидше записує дані, ніж найшвидший жорсткий диск. Твердотільні накопичувачі NVMe M.2 працюють ще в тридцять разів швидше. Твердотільний накопичувач, який використовується як робочий диск, значно підвищує ефективність роботи Photoshop.

4. Закрийте інші програми. За можливості закрийте всі інші програми під час роботи у Photoshop, щоб забезпечити максимальну ефективність. Наявність декількох відкритих програм може уповільнити роботу Photoshop, оскільки вони теж використовуватимуть оперативну пам’ять вашого комп’ютера. Вимогливіші до пам’яті програми, як-от Final Cut або високобюджетні ігри класу AAA, впливають на швидкість Photoshop значно більше, ніж простий віджет погоди.

5. Позбудьтеся безладу. Photoshop пропонує безліч налаштувань для кистей, шрифтів і візерунків, але завантаження кожної опції захаращує Photoshop і знижує продуктивність. Для зручності завантажте набір шрифтів і кистей, які дійсно визначають ваш стиль роботи. У довгостроковій перспективі рекомендуємо економити на виборі інструментів, додаючи або видаляючи їх у разі потреби. Тому не захаращуйте робочу область інструментами, які переважно не використовуються та лише уповільнюють роботу вашої системи.

Не чекайте, поки Photoshop завантажить ваші зображення. Дотримуйтеся цих інструкцій, щоб оптимізувати продуктивність вашого комп’ютера та пришвидшити роботу Photoshop.

#KingstonIsWithYou

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Введіть модельний номер продукту Kingston

Пов’язані публікації