Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Руки на материнській платі, що лежить на столі, встановлюють M.2 SSD
Апгрейд пам’яті та сховища на ноутбуці або ПК Dell

Ми в Kingston завжди думаємо про те, як покращити продуктивність роботи комп’ютерної техніки. Для декого може бути неочевидним, що певні проблеми у роботі комп’ютера можна вирішити шляхом апгрейду оперативної пам’яті або SSD. Навіть коли ви встановили джерело проблеми, її вирішення може здаватися складним завданням. Ось тому ми і підготували цю публікацію: в ній наведено покрокову інструкцію, за допомогою якої звичайний користувач може встановити та вирішити проблему, пов’язану із роботою пам’яті або сховища комп’ютера. Сподіваємося, це допоможе вам бути більш впевненим щодо того, коли та як проводити апгрейд комп’ютера.

Крок 1: Визначаємо проблему із Dell

Найчастіше із проблемою низької продуктивності комп’ютера ми стикаємося тоді, коли виходимо поза межі фізичної ємності пам’яті комп’ютера або у випадку використання повільних механічних жорстких дисків. Таке трапляється в сучасних комп’ютернмх іграх або при запуску таких програм, як Photoshop. Сповільнення може статися через декілька причин.

Крок 2: Вибір рішення для апгрейду пам’яті

Якщо ви спробували всі очевидні засоби для усунення проблеми повільної роботи системи (майже) без результату, найімовірніше, вам допоможе апгрейд пам’яті. Підбір та встановлення пам’яті – це завдання, які доволі легко виконати.

Крок 3: Визначення потреб в пам’яті

Отже, ви визначили, що ваш комп’ютер Dell потребує більше пам’яті; тепер треба визначити, скільки саме. На щастя, Kingston має таблицю, за допомогою якої власники Dell можуть визначити свої потреби у пам’яті.

Крок 4: Визначення номеру моделі

Рука тримає модуль Kingston FURY Renegade DDR4 RGB всередині елегантного червоно-чорного комп’ютерного корпусу.

Щоби визначити сумісну із вашою системою оперативну пам’ять, необхідно знати номер моделі. Dell має декілька способів найменування своїх систем. Пропонуємо декілька варіантів визначення цього.

 • Моделі Dell мають такі найменування, як Inspiron, Latitude, Precision, Optiplex, XPS тощо. Ці найменування можуть стосуватися десятка варіантів моделей, що визначаються відмінностями розміру екрану, процесору або роком випуску. Назва та номери або літери і становлять найменування моделі конкретного ПК. Наприклад:
  • Dell Inspiron 15 3567
  • Dell Latitude 5440
  • Dell Optiplex 7010
  • Dell XPS 15 9530
 • На зовнішній поверхні корпусів багатьох комп’ютерів Dell є стікери або маркери назвою моделі. У випадку ноутбука варто придивитися до задньої панелі, акумуляторного відсіку, клавіатурного відсіку тощо. Власникам стаціонарних ПК Dell варто придивитися до верхньої панелі, задньої панелі або бічної панелі корпусу. У випадку універсальних моделей – дивіться на нижню частину задньої панелі або стійку. На планшетах Dell маркування нанесено на стороні екрану або на задній панелі. Не плутайте це маркування із серійним або сервісним номером (буквенноцифрове позначення, що містить мінімум 7 символів).
 • Microsoft Windows має програму Dell SupportAssist, яку можна завантажити (якщо її не встановлено за замовчанням). Коли ви відкриваєте програму, в ній буде виведено номер моделі системи.
 • Якщо ви все ще не знайшли відповідь, спробуйте подивитися у системні дані. Користувачам Windows необхідно натиснути Windows + R для відкриття діалогового вікна.. Введіть msinfo32. З’явиться вікно «Системна інформація», а у рядку System SKU буде відображатися назва та номер моделі вашого комп’ютера. Скопіюйте ці дані та використайте їх у кроці 5 (нижче).
 • Все одно не знайшли? Якщо ви є власником Dell, скористайтеся сервісним ярликом (Dell Service Tag). Кожний пристрій Dell має унікальний номер сервісного ярлику Його можна ввести тут, щоби дізнатися точний номер моделі системи Dell.

Крок 5: Введіть номер моделі у Конфігуратор

Після того, як ви визначили найменування або номер моделі, зайдіть у Конфігуратор Kingston та введіть ці дані у вікно «Пошук за системою або пристроєм». Ви побачите перелік варіантів або одне найменування моделі та бренду.

Натисніть на посилання, щоби побачити дані про те, скільки оперативної пам’яті може вмістити ваш комп’ютер Dell. Ви також побачите перелік артикулів пристроїв Kingston та посилання на ресурси наших партнерів.

Крок 6: Ознайомтеся із результатами щодо системи

вставити скріншот з конфігуратора для моделі Dell
Результати, які ви побачите, будуть виглядати приблизно отак.

Коли ви вперше дивитися на результати пошуку в Конфігуратори, не все на сторінці може бути одразу очевидним. Однак технічні дані не мають становити проблему.

У розділі «Пам’ять» наведено дані щодо стандартної ємності пам’яті вашої моделі, та чи можна її збільшити. Також буде зазначено (як у випадку деяких ноутбуків), чи є заводська пам’ять з’ємною. Ви побачите схему пам’яті, в якій буде відображатися конфігурація роз’ємів пам’яті для вашого комп’ютера.

Крок 7: Виберіть пам’ять

Двоє людей працюють над монтажем відео.

Пошук у Конфігураторі також виведе варіанти сумісної із вашою системою пам’яті. Натисніть на посилання «Сумісні модулі пам’яті для апгрейду» або просто продивіться перелік гарантовано сумісних модулів пам’яті (із посиланнями). Рекомендовані модулі пам’яті можна придбати у затверджених реселерів Kingston або (залежно від країни) напряму із сайту Kingston. сайту Kingston.

Крок 8: Апгрейд SSD-накопичувача

Конфігуратор – потужний інструмент. Він не тільки дозволяє знайти варіанти модулів пам’яті, що є сумісними із відповідною системою, але також і накопичувачі. Новий SSD-накопичувач може значно посприяти модернізації пам’яті та максимально мобілізувати ресурси системи. SSD-накопичувачі також сприяють значному пришвидшенню швидкості порівняно із обертовими жорсткими дисками. Натисніть на посилання «Сумісні накопичувачі», щоби вивести на екран перелік сумісних із вашою системою SSD. Ви будете здивовані, наскільки фінансово доступним є відчутний апгрейд.

Крок 9: Встановіть пам’ять в систему

Встановлення модулю пам’яті може бути найбільш лякаючим кроком, особливо, якщо ви ніколи не робили цього раніше. Саме тому Kingston розробила інструкцію щодо встановлення пам’яті на стаціонарних ПК та ноутбуках. Ми також створили відповідні відеоролики.

Крок 10: Перезавантажте комп’ютер та переконайтеся, що нова пам’ять працює

Перезавантаження може зайняти трохи більше часу, аніж звичайно, і ви побачите повідомлення щодо нової ємності пам’яті.

Краще обладнання, краща продуктивність

Тепер ви можете у повній мірі оцінити переваги від нової пам’яті та накопичувача – більша продуктивність відтворення ігор та програм, можливість запускати програми та ігри, що вимагають більше пам’яті, а також можливість паралельного запуску більшої кількості програм у системі Dell. Коли ви побачите, наскільки змінилася якість роботи системи від цих невеличких змін, ви точно захочете зробити такий апгрейд і для систем своїх рідних.

#KingstonIsWithYou

Пов’язані відео

Спросите у специалиста по модулям памяти

Спросите у специалиста по модулям памяти

Kingston может предложить вам независимое мнение и совет о том, какие преимущества дает настройка вашего сервера для обеспечения оптимальной производительности и емкости. Специалисты по конфигурации компании Kingston обладают знаниями и ресурсами для поддержки ваших потребностей в обновлении памяти.

Спросите специалиста

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Выполняйте поиск по серийному номеру Kingston, серийному номеру дистрибьютора или эквивалентному серийному номеру производителя.

Пов’язані публікації