Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

зображення крупним планом пам'яті Kingston FURY Renegade DDR5, установленої в материнську плату комп'ютера

Який обсяг пам'яті потрібен для ігор?

Ігрова пам'ять, яку також називають оперативною пам'яттю (RAM), украй важлива для геймерів, які грають на ПК й хочуть зробити свій ігровий процес максимально. Якщо під час гри на вашому ПК виникають збої та сповільнюється відгук, можливо, варто збільшити обсяг оперативної пам'яті. Наявність достатнього обсягу пам'яті для ігор, у які ви хочете грати, рекомендується кожному геймеру, який хоче покращити ігровий процес. Завдяки збільшеному обсягу пам'яті підвищиться швидкість відгуку системи та прискориться частота зміни кадрів. Точний обсяг пам'яті, який вам знадобиться для ігор, залежатиме від типу ігор, у які ви хочете грати, а також від того, чи потрібно вам одночасно з цим використовувати будь-які інші програми. Однак важливо зазначити, що оперативна пам'ять – не єдиний компонент, який дає змогу поліпшити ігровий процес загалом. На нього також впливатимуть операційна система, твердотільний накопичувач, процесор і відеокарта.

Як працює оперативна пам'ять?

зображення крупним планом пам'яті Kingston FURY RGB, установленої в материнську плату комп'ютера

Оперативна пам'ять (RAM) – це короткочасне швидке сховище комп'ютера для тимчасового зберігання інформації між процесором та постійним сховищем (SSD або HDD). На відміну від неї, жорсткий або твердотільний диск комп'ютера – це його довготривале схрвище, у якому інформація зберігається постійно. Коли ви запускаєте гру на комп'ютері, усі необхідні дані, до яких комп'ютеру може знадобитися доступ під час гри, завантажуються в оперативну пам'ять. Постійне вилучення інформації із жорсткого диска або твердотільного накопичувача неефективне. Маючи достатньо оперативної пам'яті, ви скорочуєте кількість постійних обмінів даними, які відбуваються у сховищі, завдяки чому ігри та програми швидше реагують на запити.

Який обсяг оперативної пам'яті потрібен для ігор?

Необхідний обсяг оперативної пам'яті для ігор залежить від типу ігор, у які ви хочете грати, оскільки вимоги до пам'яті відрізняються відповідно до назви та формату гри. Важливо дізнатися про мінімальні системні вимоги розробників конкретних ігор.

Однак виконання лише мінімальних вимог не гарантує максимально плавного ігрового процесу. У вашій новій грі все ще може спостерігатися затримка частоти кадрів або загальна низька продуктивність. Розробники ігор зазвичай зазначають обсяг оперативної пам'яті як "рекомендовану вимогу", а деякі навіть указують "високий" або "надвисокий" обсяг. При виборі обсягу пам'яті рекомендуємо також запланувати майбутні потреби, зокрема з огляду на те, що вимоги до оперативної пам'яті в наступних іграх можуть різко зростати.

Крім того, важливо перевірити можливості оновлення для вашого конкретного комп'ютера. Більшість ПК та ноутбуків використовують оперативну пам'ять, яка встановлюється однаковими модулями й оснащується двома або чотирма роз'ємами. Тому вам потрібно вибрати оптимальні деталі у вигляді набору або комплекту, щоб досягти найкращої продуктивності пам'яті.

Обсяг пам'яті, необхідний для ігор, залежить не лише від типу ігор, у які ви хочете грати, але й від того, скільки інших програм одночасно будуть працювати у фоновому режимі. Комусь вистачає 8 ГБ, щоб запускати кілька старих ігор. Але якщо ви любите грати в сучасні ігри, то завдяки обсягу пам'яті 16 ГБ точно зможете покращити якість ігрового процесу. Як щодо програм, що працюють у фоновому режимі, наприклад Chrome або Discord? Для таких завдань вам може знадобитися 32 ГБ оперативної пам'яті. Може здаватися, що 32 ГБ пам'яті – це забагато, але наявність зайвого обсягу пам'яті може суттєво вплинути на продуктивність. Це пояснює, чому так багато затятих геймерів витрачають великі гроші для того, щоб збільшити обсяг пам'яті до 32, 48 або навіть 64 ГБ у своїх системах. У найновіших версіях ігор уже зараз рекомендується використовувати щонайменше 16 ГБ оперативної пам'яті. Отже, якщо ви використовуєте свій комп'ютер не лише для ігор або хочете підготуватися до виходу нових версій, 32 ГБ пам'яті – оптимальний варіант для вас.

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

рука, що встановлює пам'ять Kingston FURY Beast DDR5 RGB у материнську плату ПК

Повний посібник з оперативної пам'яті для геймерів

Детальніше

Пошук товарів Kingston

Разом із Kingston вибір пам'яті дуже простий.
Завдяки 35 рокам досвіду Kingston має знання та ресурси, необхідні для правильного вибору.

Пошук за назвою системи чи пристрою

Щоб знайти потрібний продукт Kingston, просто введіть назву чи модельний номер комп’ютерної системи чи цифрового пристрою.

Пошук за модельним номером Kingston

Выполняйте поиск по серийному номеру Kingston, серийному номеру дистрибьютора или эквивалентному серийному номеру производителя.

Пов’язані публікації