Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Improve performance

Peformansı arttırır

Sisteminizde gecikme yaşanıyor ya da bir program tepki vermiyor ya da yüklenmiyorsa, belleğiniz az olabilir. Gündelik görevlerde düşük performans ya da "bellek bitti" gibi çok bariz olmayan belirtiler yaşıyor olabilirsiniz.

Güvenilir bir Kingston bellek ekleyin ve üretkenliğinizin artmasını izleyin: sayfalarınız daha hızlı yüklenecek ve yeni uygulamalar çok daha kolay ve hızlı başlatılacaktır.

Build your own PC

Kendi PC'nizi oluşturun

Kendi makinenizi oluşturmayı mı düşünüyorsunuz? Bir sistemde tam olarak istediğinizi elde etmenin harika bir yoludur.

Başlamadan önce anakartınızın teknolojisini düşünün. DDR3 ya da DDR4 mü? Anakart üzerinde kaç DRAM yuvası var? Modüllerin ikili, üçlü ya da dörtlü gruplar halinde mi takılması gerekiyor? Belleğinizin hangi hızda çalışmasını istiyorsunuz? DIMM mi yoksa SO-DIMM’e mi ihtiyacınız var?

Bu soruları yanıtlayarak, neye ihtiyacınız olduğunu ve hangi Kingston belleğin sisteminizde en iyi şekilde çalışacağı konusunda daha iyi fikre sahip olacaksınız. Daha sonra uyumlu belleği bulmak için yukarıdaki bellek arama aracını kullanarak anakart parça numaranıza göre arama yapın. 

Bellekleri değiştirme ya da yeni bellek ekleme

Dizüstü bilgisayar ve PC üreticileri, maliyeti düşürmek için genellikle standart düşük kapasiteli bellek modülleri takarlar. Yani yeni bilgisayarlar bile ilk kullanım sırasında bellek yükseltmesi gerektiriyor olabilirler. İki seçeneğiniz var: mevcut, düşük kapasiteli modülleri çıkartıp yerine yenilerini takabilir ya da boş bellek yuvalarına ek modüller takabilirsiniz. 

Belleğiniz arızalanırsa ömür boyu garanti sayesinde Kingston’ın bilgisayarınızın tekrar çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olanları sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Bazı durumlarda sisteminizden en iyi performansı almak için aynı kapasitede bellek modüllerinin çiftler halinde takılması gerekebilmektedir. Bellek bulma aracımızda sisteminizi adına ve model numarasına göre aratın. Sisteminizde en iyi performansı elde etmenizi sağlayacak en uygun bellek yapılandırması hakkında size bilgi veririz.

Sisteme/Cihaza Göre Ara

İhtiyacınız olan Kingston ürünlerini bulmak için bigisayar sistemi ya da dijital cihazın marka ve model numarasını ya da sistem parça numarasını girin.

Parça Numarasına Göre Ara:

Kingston parça numarasına, dağıtıcı parça numarasına ya da üreticiyle eşdeğer parça numarasına göre arama yapın.

Bellek türleri

Industry Standard icon.

System Specific icon.

Kingston FURY logo.

Endüstri Standardı

Uygun fiyatlı ValueRAM bellek, ödüllü performans sağlamaktadır. JEDEC endüstri standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiş ValueRam, spesifikasyonlara uygun bellek satın almanıza olanak tanımaktadır. 

Belleği teknik özelliklerine göre bulun.

Sisteme Özel

Sizin kendi sisteminizde çalışacak şekilde tasarlanmış, üretilmiş test edilmiş ve sisteminizde çalışması garanti edilen bellek. OEM sisteminizin markasına ve modeline göre tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu seçmenizi kolaylaştırır.

Markaya ya da modele göre bellek bulun.

Oyunlar

Daha fazla oyuncu ve profesyonel tarafından kullanılan markaya güvenin. RAM’lerimiz, güçlü ısı dağıtma stilleri, Plug N Play otomatik hız aşırtma (auto-overclocked) bellek, XMP profilli RAM ve RGB bellek gibi özellikleri ile oyuncuların ve yaratıcı profesyonellerin en zorlu performans taleplerini kolayca karşılar.

Neden Kingston bellek seçilmelidir?

Tested components

Kingston, bileşenlerinin onaylanmasını gerektiren ve üretimin her aşamasında modülleri test eden birkaç üreticiden biridir. Daha fazla

Warranty

Tüm Kingston bellek modülleri, ömür boyu garantilidir. Daha fazla

Free Technical Support

Kingston uzmanları, Kingston belleğinizle ilgili nadiren karşılaşılıyor olsa da bir sorun yaşamanız durumunda size yardımcı olmak için hazırdırlar.

DDR5 Daha Fazla Bilgi

İlgili Videolar

İlgili Yazılar