Ми помітили, що ви зараз відвідуєте сайт у Великій Британії. Бажаєте відвідати наш основний сайт?

Інженер та ІТ-фахівець проводять обслуговування та діагностику на серверних стійках

Розкриття потенціалу: 5 причин для використання SSD для центрів обробки даних

SSD-накопичувачі (твердотільні накопичувачі) для центрів обробки даних були спеціально розроблені для задач, характерних для центрів обробки даних (ЦОД) та індустріального сегменту, на відміну від клієнтських SSD-накопичувачів, які розроблені для клієнтських застосувань. Розглянемо 5 причин, чому для сервера варто вибрати саме SSD для ЦОД, а не клієнтськи:

1. Більший ресурс

SSD-накопичувачі для ЦОД можуть обробляти більший обсяг операцій читання/запису протягом терміну експлуатаційї порівняно із клієнтськими моделями. Це означає, що вони краще підходять для середовища ЦОД. що характеризується високим робочим навантаженням та постійною потребою в доступі до даних.

2. Більша надійність

SSD-накопичувачі для ЦОД містять компоненти, які є більш потужними та мають більший експлуатаційний ресурс порівняно із клієнтськими накопичувачами. Вони розраховані на експлуатацію в цілодобовому режимі та мають такі функції, як захист від втрати живлення та захист маршруту передачі даних.

3. Більша продуктивність

SSD-накопичувачі для ЦОД оптимізовані для високої продуктивності роботи в умовах середовища ЦОД. Вони забезпечують стабільні IOPS та прогнозовану низьку затримку («якість обслуговування») і при цьому прекрасно працюють навіть за інтенсивного навантаження операціями читання/запису. Це означає, що вони можуть обробляти більшу кількість операцій введення/виведення за секунду, тому вони ідеально підійдуть до завдань, що вимагають високої швидкості звернення до даних.

Стабільність продуктивності клієнтських SSD-накопичувачів порівняно із SSD для ЦОД

IOPS випадкового 4K читання клієнтського SSD-накопичувача
80R/20W - QD2-QD16

Таблиця випадкового читання клієнтського SSD-накопичувача
Час в секундах

IOPS випадкового 4K запису клієнтського SSD-накопичувача
80R/20W - QD2-QD16

Таблиця випадкового запису клієнтського SSD-накопичувача
Час в секундах

IOPS випадкового 4K читання SSD-накопичувача для ЦОД
80R/20W - QD2-QD16

Таблиця випадкового читання індустріального SSD-накопичувача
Час в секундах

IOPS випадкового запису 4K SSD-накопичувача для ЦОД
80R/20W - QD2-QD16

Таблиця показників випадкового запису індустріального SSD-накопичувача
Час в секундах

З таблиці видно відмінність у продуктивності роботи клієнтського SSD (вгорі) та SSD для ЦОД (внизу) за однакових умов навантаження.

Показники для клієнтського SSD демонструють значні коливання IOPS (кількість операцій введення/виведення за секунду) із високим коефіцієнтом варіювання, особливо за високих навантажень. Така неоднорідність є небажаною для ЦОД, оскільки вона призводить до нестабільності роботи та повільнішого відгуку під час читання або запису даних.

На відміну, SSD для ЦОД має більші та більш стабільні показники IOPS. Це означає нижчий коефіцієнт варіювання, що, в свою чергу, вказує на більш стабільну продуктивність та стабільно малий час відгуку за різних навантажень.

Стабільні показники IOPS та прогнозована низька затримка (відомі як «показники якості роботи» (QoS) мають критичне значення для SSD, що використовуються для ЦОД.

4. Розширений функціонал

SSD-накопичувачі для ЦОД мають розширений функціонал, зокрема, наскрізний захист даних, завдяки якому дані є захищеними на всіх етапах передачі даних. Можна також відмітити апаратне шифрування та безпечне стирання даних, що допомагає захистити конфіденційні дані.

5. Тестування та сумісність

SSD-накопичувачі для ЦОД проходять тестування на серверних платформах з використанням RAID контролерів на предмет сумісності із цим обладнанням.

В цілому використання SSD-накопичувачів для ЦОД має низку значних переваг в плані витривалості, надійності, продуктивності, розширеного функціоналу та технічної підтримки. Хоча для задач споживацького рівня цілком підійдуть і SSD-клієнтські накопичувачі, із навантаженнями центру обробки даних вони не впораються.

Із детальною інформацією про SSD-накопичувачі Kingston для ЦОД можна ознайомитися у розділі «Рішення»або за допомогою серві «Запитайте експерта».

#KingstonIsWithYou

Спросите специалиста по SSD

Спросите специалиста по Серверные SSD

Kingston может предложить независимое мнение и советы о том, какие преимущества твердотельные накопители корпоративного класса принесут вашей конкретной среде хранения, и какие твердотельные накопители наиболее подходят для ваших рабочих нагрузок, требующих баланса высокого числа операций произвольного чтения и записи в секунду (IOPS).

Спросите специалиста

Пов’язані публікації