Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Dysk SSD DC600M na biurku w serwerowni

Radykalna poprawa wydajności centrum danych dzięki rozwiązaniu VMWare vSAN i dyskom DC600M

W dynamicznym środowisku technologii centrów danych kluczową rolę odgrywają efektywność i wydajność. Już wcześniej informowaliśmy, że dyski SSD DC600M firmy Kingston są kompatybilne z rozwiązaniami VMware ESXi i vSAN. W ramach tego opracowania prezentujemy dogłębną analizę działania dysków SSD klasy korporacyjnej w środowiskach VMware vSAN. W rygorystycznej procedurze testowej porównujemy ich wydajność w tradycyjnych hybrydowych oraz w opartych wyłącznie na pamięci flash magazynach danych vSAN, aby określić wydajność i efektywność energetyczną tego drugiego rozwiązania, wykorzystującego dyski SSD DC600M. Dodatkowo analizujemy zużycie energii przez hybrydowe i oparte w całości na pamięci flash węzły vSAN, definiując efektywność energetyczną jako średnią liczbę poleceń na 1W zużytej energii.

W opracowaniu prezentujemy nasze wnioski, wskazując, w jaki sposób dyski SSD DC600M mogą znacząco poprawić wydajność i efektywność energetyczną centrum danych. Oto najważniejsze z naszych ustaleń:

Większa wydajność i niezawodność: przewaga dysków DC600M
Dyski SSD DC600M zaprojektowano w celu zwiększeniu wydajności operacyjnej przy zrównoważonym podejściu do szybkości, wytrzymałości i efektywności energetycznej. Nośniki te stworzono z myślą o zapewnieniu płynnego działania przy intensywnym przetwarzaniu danych w środowiskach wirtualnych, aby stworzyć niezawodną podstawę dla stabilnej wydajności.

Przyszłościowe zarządzanie danymi
Dla organizacji, dla których priorytetem jest niezawodna i wydajna obsługa danych, dyski SSD DC600M są atrakcyjnym rozwiązaniem. Zapewniają harmonijne połączenie trwałości i wydajności, co czyni je strategicznym wyborem dla użytkowników, którzy chcą zabezpieczyć swoją infrastrukturę przechowywania danych na przyszłość. Ta równowaga gwarantuje, że systemy będą przygotowane nie tylko na aktualne wymagania, ale także na zmieniające się potrzeby przyszłości.

Strategiczne decyzje na rzecz doskonałości operacyjnej
Wybór odpowiednich komponentów infrastruktury przechowywania danych to kluczowa decyzja strategiczna. Wybór dysków SSD DC600M otworzy przed Twoją organizacją przyszłość, w której dane będą nie tylko zarządzane, ale także wykorzystywane jako siła napędowa rozwoju i innowacyjności. To decyzja, która odzwierciedla dążenie do doskonałości operacyjnej i umiejętność patrzenia w przyszłość.

Pokazujemy również, jak wykorzystanie dysków SSD DC600M w konfiguracji vSAN opartej w całości na pamięci flash może znacznie poprawić wydajność, niezawodność i skalowalność systemu, wpisując się w strategiczny cel zapewnienia niezawodnej infrastruktury zarządzania danymi.

  Pobierz opracowanie

#KingstonIsWithYou

Zapytaj eksperta w dziedzinie dysków SSD

Zapytaj eksperta Serwerowe dyski SSD

Firma Kingston służy niezależną opinią i doradztwem w celu określenia, jakie korzyści przyniosą korporacyjne dyski SSD w środowisku pamięci masowej Twojej organizacji, oraz który z nich będzie najlepszym rozwiązaniem w przypadku obciążeń wymagających zrównoważonej, wysokiej wydajności IOPS przy losowym odczycie i zapisie danych.

Zapytaj eksperta

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły