Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Ręka trzymająca żarówkę przed ilustracją kuli ziemskiej z ikonami różnych źródeł energii

Seria artykułów poświęconych zrównoważonemu rozwojowi, innowacyjności i partnerstwu - część 2

#KingstonCognate przedstawia: prof. Sally Eaves i Neil Cattermull

Prof. Sally Eaves

Zdjęcie prof. Sally Eaves

Prof. Sally Eaves to wysoce doświadczona specjalistka pełniąca funkcje dyrektora ds. technologii, profesora akademickiego w dziedzinie zaawansowanych technologii oraz doradcy ds. globalnej strategii transformacji cyfrowej, która specjalizuje się w zastosowaniach nowych technologii (w tym szczególnie AI, FinTech, Blockchain i 5G) na potrzeby transformacji biznesowej oraz badaniu ich wpływu na społeczeństwo. Jako międzynarodowa mówczyni i autorka jest ona pierwszą laureatką nagrody Frontier Technology and Social Impact, którą otrzymała w 2018 r. od Organizacji Narodów Zjednoczonych jako „orędowniczka etycznego wykorzystania technologii” i założycielka fundacji Aspirational Futures, działającej na rzecz wzmocnienia integracji, różnorodności i przynależności w przestrzeni technologicznej i poza nią.

Neil Cattermull

Zdjęcie Neila Cattermulla

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w pracy związanej z wykorzystaniem technologii w wielu sektorach Neil wnosi unikalne spojrzenie na strategie technologiczne, które jest zrozumiałe zarówno dla odbiorców o zaawansowanej, jak i niewielkiej wiedzy technicznej. Analityk technologiczny i wpływowy influencer w mediach społecznościowych w dziedzinie nowych sektorów technologicznych. Wiodący analityk branżowy w wielu obszarach biznesowych, w tym związanych z technologiami chmury, blockchain, 5G, pamięci masowej itp., a także dyrektor generalny firmy Future as a Service, która umożliwia użytkownikom technologii optymalny wybór dostępnych usług.

Czy w dzisiejszych czasach doświadczenie ma znaczenie w relacjach biznesowych?

Dlaczego więc mielibyśmy skłaniać się ku nawiązywaniu relacji biznesowych, gdy możemy subskrybować lub kupować usługi, urządzenia dostosowane do określonych celów itp.? Przy ogólnie niskim poziomie lojalności doświadczenie jest ważniejsze niż kiedykolwiek dotąd. Z czasem gdzieś zapomnieliśmy o wartości relacji w biznesie i zamieniliśmy je w kulturę „chcę to natychmiast”.

Relacje biznesowe są naprawdę bardzo ważne. Bo czy w świecie, w którym szerzą się fake newsy, nie powinniśmy pielęgnować tych niegdyś cenionych relacji, aby ktoś bezpiecznie przeprowadził nas przez „pole minowe” najnowszych technologii? Trwałość, doświadczenie i lojalność uważano kiedyś za trzy filary biznesowe, będące oparciem dla każdego przedsiębiorcy i organizacji. Bardzo trudno jest dogłębnie poznać wiele produktów i usług, jeśli jednak skupimy się na kilku wybranych rozwiązaniach, możemy zyskać status eksperta. Właśnie dlatego Neil zadawałby pytania i korzystał z cennych porad!

W jaki sposób Kingston Technology może pomóc sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją centra danych?

Gdy Sally i Neil zgodzili się porozmawiać na te istotne dla branży tematy, Neil obszernie omówił wyzwania, przed którymi stoją dziś wszystkie firmy – nie tylko centra danych. Przypomniał sobie, jak blisko 20 lat temu doradzał w procesie modernizacji pamięci na potrzeby infrastruktury dużego banku. Chodziło o zastąpienie pamięci firmowanej przez dostawcę sprzętu, któremu było to do tego stopnia nie na rękę, że zagroził anulowaniem gwarancji na wszystkie urządzenia serwerowe. Neil mocno obstawał przy swoim i zrealizował plan, oszczędzając pieniądze i czas, a także umożliwiając rozwój dzięki uzyskaniu większych korzyści przy mniejszych nakładach.

Obecnie większość produktów i usług, z których korzystamy, ma postać towaru oferowanego za pośrednictwem odhumanizowanego sklepu internetowego, w którym składamy zamówienie i śledzimy dostawę. Możliwość kontaktu z człowiekiem jest niezwykle ważna, a w przypadku firmy Kingston, z którą Neil współpracuje od ponad 20 lat, ma on pewność, że może po prostu zadzwonić i porozmawiać z doświadczonym specjalistą, który nie będzie obawiał się mu powiedzieć, że w danym przypadku być może rzeczywiście lepiej sprawdzi się rozwiązanie „sklepowe”.

Wybór odpowiedniego partnera

Zbliżenie na dłoń z listą kontrolną

Podsumowując, czasy się zmieniają i niewątpliwie musimy za nimi podążać. Możemy pochwalić się wspaniałą historią współdziałania na rzecz wyższego dobra w trudnych czasach, jednak zwykle, z powodu braku doświadczenia, nie zwracamy uwagi na konsekwencje nowych pomysłów lub podejmowanych naprędce działań naprawczych.

Musimy myśleć perspektywicznie i z rozwagą, analizując podejmowane kroki, ponieważ ewentualne błędy mogą mieć nieodwracalne skutki zarówno w sferze biznesowej, jak i poza nią. Przejście do funkcjonowania w cyfrowej chmurze stało się faktem, dlatego najważniejsza rada Neila jest następująca: wybierz partnera technologicznego, który konstruktywne podchodzi do wyzwań, długo działa na rynku i ma doświadczenie, któremu można zaufać.

Obejrzyj materiał filmowy*, aby dowiedzieć się więcej od ekspertów branżowych na temat zrównoważonego rozwoju.

#KingstonIsWithYou

logo youtube_grey  Obejrzyj film

Widok z góry laptopa na ciemnym biurku z ilustracją linii obwodu drukowanego

Zapytaj eksperta

Aby wybrać odpowiednie rozwiązanie, należy poznać wymagania danego projektu i systemu. Skorzystaj ze wskazówek ekspertów firmy Kingston.

Zapytaj eksperta

Narzędzie do wyszukiwania produktów Kingston

Jeśli startujesz z firmą Kingston, wybór pamięci jest łatwy.
Ponad 35 lat doświadczeń sprawia, że Kingston ma wiedzę i zasoby, których potrzebujesz, by nie mieć wątpliwości przy wyborze pamięci.

Wyszukaj wg systemu operacyjnego/urządzenia

Aby znaleźć poszukiwane produkty firmy Kingston, wystarczy wprowadzić markę i numer modelu bądź numer katalogowy systemu komputerowego lub urządzenia cyfrowego.

Wyszukaj według numeru katalogowego

Wyszukuj według numeru katalogowego firmy Kingston, numeru katalogowego dystrybutora lub numeru katalogowego producenta.

Powiązane artykuły