Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Profesjonalny kamerzysta kręcący film na ulicy

Rozwiązania pamięci, które znoszą bariery: otwarcie przestrzeni dla kreatywności w rozrywce

Dlaczego zastosowanie odpowiedniej pamięci jest kluczowe w branży multimediów i rozrywki?

Projektant multimediów pracujący na komputerze nad projektem filmowym z wykorzystaniem oprogramowania do edycji wideo

W ciągu ostatniej dekady sprzęt, z którego korzystamy, znacząco się zmienił wraz ze wzrostem szybkości i pojemności pamięci. W tym samym czasie w branży mediów i rozrywki wzrosły oczekiwania odbiorców, a zmiany w sposobie tworzenia i konsumpcji treści spowodowały, że firmy produkcyjne starają się osiągnąć więcej przy mniejszych nakładach.

W obliczu konieczności tworzenia treści z większą wydajnością i w wyższej rozdzielczości wybór odpowiedniej pamięci stał się ważniejszy niż kiedykolwiek dotąd.

Co zatem można zrobić?

W tym opracowaniu wyjaśniamy wszystko, rozmawiając z cenionymi ekspertami, którzy przybliżają następujące zagadnienia:

  • Jak wybrać odpowiedni sprzęt
  • Jak wyeliminować wąskie gardła
  • Jak zachować równowagę między wydajnością a kosztami

Podajemy także kilka przykładów praktycznych zastosowań i podpowiadamy, co należy wziąć pod uwagę, aby wyprzedzić konkurencję.

  Pobierz e-booka

#KingstonIsWithYou

Biogramy autorów

Fotografia Daniela Sharpa

Daniel Sharp – Dash Pictures

Daniel to trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy reżyser i producent, dzielący swoje życie zawodowe między Londynem i Los Angeles. Pracował jako producent wykonawczy oraz producent i reżyser seriali VOD dla sieci naziemnych i kablowych, w ramach produkcji opartych o scenariusz i bezscenariuszowych, a także przy realizacji odcinkowych programów telewizyjnych realizowanych w USA i za granicą.

Zdjęcie Jake’a Bentleya

Jake Bentley – Mission Digital

Jake rozpoczynał karierę w branży produkcji wideo jako młodszy montażysta i operator kamery. Na stanowisku zajmowanym obecnie łączy zamiłowanie do technologii i filmu, zajmując się kompleksową konserwacją sprzętu, zarządzaniem sieciami, pamięcią masową, laboratoriami, a także zapewnieniem wsparcia ekipom technicznym w terenie.

Zdjęcie Marka Nolanda

Mark Noland – Kingston Technology

Mark ma rozległe doświadczenie w tworzeniu efektów wizualnych w produkcji telewizyjnej i filmowej, a także wizualizacji architektonicznych, projektowych i inżynieryjnych. Od ponad dziesięciu lat pracuje jako technolog rozwiązań pamięci i jest aktywnym członkiem organizacji Visual Effects Society.

Widok z góry laptopa na ciemnym biurku z ilustracją linii obwodu drukowanego

Zapytaj eksperta

Aby wybrać odpowiednie rozwiązanie, należy poznać wymagania danego projektu i systemu. Skorzystaj ze wskazówek ekspertów firmy Kingston.

Zapytaj eksperta

Narzędzie do wyszukiwania produktów Kingston

Jeśli startujesz z firmą Kingston, wybór pamięci jest łatwy.
Ponad 35 lat doświadczeń sprawia, że Kingston ma wiedzę i zasoby, których potrzebujesz, by nie mieć wątpliwości przy wyborze pamięci.

Wyszukaj wg systemu operacyjnego/urządzenia

Aby znaleźć poszukiwane produkty firmy Kingston, wystarczy wprowadzić markę i numer modelu bądź numer katalogowy systemu komputerowego lub urządzenia cyfrowego.

Wyszukaj według numeru katalogowego

Wyszukuj według numeru katalogowego firmy Kingston, numeru katalogowego dystrybutora lub numeru katalogowego producenta.

Powiązane artykuły