Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Człowiek w serwerowni

Wpływ 5G i Edge Computing na centra danych

Napędzanie rozwoju centrów danych

Konsumenci wytworzyli nienasycony popyt na świat cyfrowy. Media społecznościowe, usługi strumieniowe, przechowywanie w chmurze. Żyjemy w erze treści cyfrowych dostępnych na żądanie i jako przykład można przytoczyć nasze uzależnienie od Netflixa. W związku z tym, że dane są przetwarzane w niespotykanym dotąd tempie, zaspokojenie tego popytu wymaga centrów danych. Naprawdę wielu centrów danych. Przewiduje się, że do 2025 roku centra danych w Wielkiej Brytanii będą przechowywać dane o wartości nieco ponad 102 mld GBP w skali roku*.

Eksplozja danych i związane z tym wyzwania

Nasz eBook „Wszechobecne dane: 5G, Edge Computing i przyszłość centrów danych” zgłębia temat narodzin technologii 5G, Edge Computingi ich wpływu na dalszy rozwój centrów danych.

Poprosiliśmy ekspertów, aby podzielili się swoją wiedzą na temat technologii 5G oraz Edge Computing:

  • Co napędza rozwój centrów danych?
  • W jaki sposób technologia 5G napędza Edge Computing oraz oddziałuje na architekturę centrum danych.
  • Przygotowanie na eksplozję danych i powiązane wyzwania
  • Jakie to ma znaczenie dla Twojego biznesu?

Neil Cattermull

Neil Cattermull

Prelegent w zakresie zagadnień technicznych, sklasyfikowany jako globalny influencer ds. technologii chmury i wiodący niezależny analityk. Menedżer programu, konsultant zajmujący się rozwiązywaniem problemów biznesowych, współpracujący z setkami organizacji technicznych!

Sally Eaves

Sally Eaves

Profesor Sally Eaves jest wielokrotnie nagradzaną międzynarodową prelegentką, autorką, badaczką i influencerką, świadomym i prawdziwym przywódcą w swojej dziedzinie.

Rob Allen

Rob Allen

Rob jest dyrektorem ds. marketingu i usług technicznych w Kingston Technology. Rob, w ramach swoich obowiązków, jest odpowiedzialny za nadzorowanie PR, Social Media, Channel Marketing z Digital Marketing Media i Creative wszystkich marek i produktów Kingston.

Pobierz e-booka

#KingstonIsWithYou

Zapytaj eksperta

Firma Kingston oferuje możliwość uzyskania niezależnej opinii pozwalającej określić, czy istniejąca lub projektowana konfiguracja jest odpowiednia dla danej organizacji.

Korporacyjne dyski SSD

Doradzamy, jakie korzyści przyniosą korporacyjne dyski SSD w środowisku pamięci masowej Twojej organizacji, i który z nich jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku obciążeń wymagających wysokiej wydajności IOPS (operacje wejścia/wyjścia na sekundę) przy losowym odczycie i zapisie.

Zapytaj eksperta SSD

Pamięci do serwerów

Doradzamy i przedstawiamy korzyści płynące z konfiguracji Twojego serwera pod kątem optymalnej wydajności i pojemności. Eksperci firmy Kingston posiadają odpowiednią wiedzę, dzięki której pomogą CiCi w modernizacji pamięci.

Zapytaj eksperta ds. pamięci

Powiązane artykuły