Комп’ютер із встановленою системою рідинного охолодження та 4 модулями Kingston FURY Beast

Як модернізувати комп’ютер оперативною пам’яттю

Чи замислювалися ви коли-небудь про модернізацію оперативної пам’яті вашого комп’ютера? Найголовніше в іграх на комп’ютері — це продуктивність. Вам знадобиться потужна система, якщо ви хочете отримати максимум задоволення від ігрового процесу. Вимогливі відеоігри та вибагливі до ресурсів програми можуть сильно навантажувати систему, особливо в разі їх одночасного запуску. Якщо ви помітили раптове зниження продуктивності вашого комп’ютера, у вас може виникнути спокуса розщедритися на нову систему. Але не поспішайте розбивати свою скарбничку. Можливо, варто спробувати усунути проблеми з уповільненням роботи системи, збільшивши обсяг оперативної пам’яті. У сучасних комп’ютерах більшу частину обчислювальних операцій виконує відеокарта. Обсяг геймерської пам’яті буде визначати обсяг завдань, які комп’ютер здатний виконувати без «підвисання». Оперативна пам’ять (RAM), яку часто називають просто «пам’ять», забезпечує зберігання даних, які мають бути в оперативному доступі для роботи різних програм. Якщо потрібно розігнати швидкість роботи системи, то самий час зробити це шляхом апгрейду пам’яті.

Коли слід модернізувати оперативну пам’ять комп’ютера?

Материнська плата чорного кольору поруч із викруткою та 4 модулями пам’яті Kingston FURY Beast DRAM, готовими до встановлення

Якщо ваш комп’ютер насилу завантажує програми та не відповідає під час важливих ігрових сесій, найімовірніше, настав час модернізувати оперативну пам’ять. Завдяки оперативній пам’яті комп’ютера ви можете з легкістю запускати програми, які потребують великих обсягів даних, а також підвищити можливості комп’ютера в багатозадачному режимі. Запуск декількох програм може викликати зниження продуктивності, оскільки кожна програма, яку ви запускаєте, потребує різних обсягів пам’яті. Якщо ви любите одночасно грати в ігри, переглядати вебсторінки, вести трансляції та спілкуватися в чаті, ви повинні мати достатньо оперативної пам’яті, щоб впоратись із навантаженням. Однак, ще зарано викидати свою нинішню систему! Ви можете підвищити продуктивність, встановивши пам’ять Kingston FURY.

Обов’язково перевірте, скільки пам’яті використовує ваш комп’ютер, відкривши диспетчер завдань Windows. Для цього просто клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і виберіть «Диспетчер завдань» (Ctrl+Shift+Esc), а потім перейдіть на вкладку «Продуктивність», щоб побачити обсяг пам’яті, який зараз використовується системою. На вкладці продуктивності також можна побачити, скільки фізичних слотів пам’яті доступно в системі, тому перед придбанням нових модулів оперативної пам’яті переконайтеся в наявності необхідних слотів.

Як встановити пам’ять Kingston FURY?

На щастя, встановити нову оперативну пам’ять у комп’ютерну систему неймовірно просто. Для цього знадобиться всього декілька хвилин вашого часу. Перш ніж розпочати, ознайомтеся з посібником користувача материнської плати, щоб вибрати оптимальні слоти для встановлення 2 або 4 модулів.

Чому варто обрати саме пам’ять Kingston FURY?

Компанія Kingston гордиться тим, що може запропонувати швидку, надійну пам’ять за доступною ціною. Вам не доведеться витрачати значні кошти на модернізацію. Усі наші модулі пам’яті забезпечують вищу швидкість роботи, понижене енергоспоживання, збільшену ємність пам’яті та підвищену надійність. Вони вже оптимізовані для безперебійної роботи з сучасними материнськими платами Intel. Наша оперативна пам’ять дає системам необхідний поштовх для забезпечення максимальної продуктивності. Завдяки нашим модулям пам’яті можна прискорити роботу навіть старих комп’ютерів без зайвих зусиль. Компанія Kingston вважає, що все має бути максимально простим і зручним, тому багато з наших модулів пам’яті оснащено фірмовою технологією Plug N Play, яка розганяє пам’ять без необхідності вносити будь-які зміни в налаштування BIOS системи. Якщо ваш комп’ютер не справляється з усіма робочими та ігровими навантаженнями, надійні модулі оперативної пам’яті Kingston забезпечать йому необхідний приріст продуктивності.

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

Виберіть пам’ять для свого комп’ютера

Пов’язані відео

Пов’язані публікації