Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Sunucu odasında bir erkek

5G ve Sınır Bilişimin (Edge Computing) Veri Merkezleri üzerindeki etkilerini anlama

Veri Merkezlerinin Büyümesini Destekleme

Tüketiciler, dijital dünya için inanılmaz bir talep yarattılar. Sosyal medya, video akış hizmetleri, bulut veri saklama sistemleri. İstek-üzerine-dijital çağda yaşıyoruz ve bunun en iyi kanıtı olarak Netflix bağımlılığımız gösterilebilir. Verilerin daha önce hiç olmadığı kadar sömürülmesiyle bu açlığın yatıştırılması için veri merkezleri gerekiyor. Hem de çok sayıda. 2025 yılına kadar Birleşik Krallık'taki veri merkezlerinin, değeri yıllık 102 milyar Sterlinden biraz daha fazla veri saklayacağı tahmin ediliyor.*

Veri patlaması ve yarattığı zorluklar

E-Kitabımız, Verilerin Sömürülmesi: 5G, sınır bilişim (edge computing) ve Veri Merkezlerinin Geleceği, 5G ve sınır bilişimin (edge computing) gelişmesini ve bunun veri merkezi büyümesini nasıl ilerleteceği konularını ele alıyor.

Uzmanlardan, 5G ve Sınır Bilişim (Edge Computing) konuları hakkındaki görüşlerini ve bilgilerini vermelerini istedik:

  • Veri merkezlerinin büyümesini neler destekliyor?
  • 5G, Sınır Bilişimi (Edge Computing) nasıl destekliyor ve bunun veri merkezi mimarisi üzerindeki etkileri.
  • Veri patlaması ve yaratacağı zorluklara hazırlanma
  • İşiniz için anlamı nedir?

Neil Cattermull

Neil Cattermull

Teknoloji konuşmacısıdır, dünya çapında bulut teknolojisi konusunda kanaat önderi ve önde gelen bağımsız bir analist olarak kabul edilmektedir. 100'lerce teknik kuruluş için program yöneticisi, iş sorunları giderme danışmanıdır!

Sally Eaves

Sally Eaves

Prof. Sally Eaves, ödüllü bir uluslararası konuşmacı, araştırmacı ve kamuoyu oluşturucu ve alanında gerçekten kabul gören bir liderdir.

Rob Allen

Rob Allen

Rob, Kingston Technology'de Pazarlama ve Teknik Hizmetler Müdürüdür. Rob, görevinde tüm Kingston markaları ve ürünleri için Halkla İlişkiler, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama Medyası ve Yaratıcı Malzemeleri ile Kanal Pazarlamasından sorumludur.

E-kitabı indirin

#KingstonIsWithYou

Bir Uzmana Sorun

Kingston, şu anda kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız yapılandırmanın kuruluşunuz için doğru olup olmadığıyla ilgili bağımsız fikirler verebilir.

Kurumlar için SSD

Kurumsal SSD’lerin sizin kendi saklama ortamınıza ne gibi avantajlar getireceği ve hangi SSD’nin, yüksek rastgele okuma-yazma IOPS performansı dengesi gerektiren iş yükleriniz için uygun olduğu ile ilgili önerilerde bulunuyoruz.

Bir SSD Uzmanına Sorun

Sunucu Belleği

Sunucunuzu en iyi performans ve kapasite için yapılandırmanın avantajları hakkında öneriler sunuyoruz. Kingston’ın yapılandırma uzmanları, bellek yükseltme gereksinimlerinizi destekleyecek bilgiye ve kaynaklara sahiptir.

Bir Bellek Uzmanına Sorun

İlgili Yazılar