Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Farklı enerji kaynakları simgelerine sahip bir dünya resmi önünde bir ampul tutan bir el

Sürdürülebilirlik, innovasyon ve iş ortaklığı dizisi - Bölüm 2

#KingstonCognate, Prof. Sally Eaves ve Neil Cattermull’ı sunar

Prof. Sally Eaves

Prof. Sally Eaves’in fotoğrafı

Prof. Sally Eaves, çok deneyimli bir Teknolojiden Sorumlu Başkan, Gelişmiş Teknolojiler alanında bir Profesör ve özellikle yapay zeka, FinTech, Blockchain ve 5G disiplinleri olmak üzere gelişmekte olan teknolojilerin iş alanındaki dönüşüm ve ölçekli sosyal etkiler açısından uygulanması konusundan uzman bir Dijital Dönüşümle ilgili Global Stratejik Danışmandır. Uluslararası bir açılış konuşmacısı ve yazar olan Sally, 2018 yılında Birleşmiş Milletler’de verilen Öncü Teknolojiler ve Sosyal Etkiler ödülünün ilk sahibidir ve teknoloji alanında ve ötesinde kapsamayı, çeşitliliği ve aidiyeti geliştirmek için İlham Verici Geleceği kuran ‘etik teknoloji açısından bir lider’ olarak tanımlanmaktadır.

Neil Cattermull

Neil Cattermull’ın fotoğrafı

Neil, çeşitli sektörlerde teknoloji üzerinde 35 yıllık çalışma deneyimine sahiptir ve teknik stratejilerde, teknik ve teknik olmayan kitleler tarafından kolayca anlaşılacak bir bakış açısı getirmektedir. Teknoloji Analisti ve gelişmekte olan teknoloji sektörlerinde sosyal medya fenomeni. Bulut, Blockchain, 5G, veri saklama gibi birçok iş sektöründe önde gelen bir Endüstri analisti olmanın yanı sıra teknoloji tüketicilerinin her seferinde bir hizmet olmak üzere doğru seçimi yapmasını sağlayan Future as a Service’in CEO’su.

Bu günlerde işletmelerde deneyim önemli mi?

Dolayısıyla hizmetler, amaca özel cihazlar ve çok daha fazlasına abone olabilirken ya da bunları satın alabilirken modern zamanda neden işe doğru yönelmeliyiz? Bu sadakatin düşük olduğu ortamda deneyim hiç olmadığı kadar daha önemli hale geldi. Bir ara iş ilişkilerinin değerini unuttuk ve “şimdi istiyorum” kültürünü benimsedik.

İş ilişkileri, çok önemlidir ve sahte haberlerin havalarda uçuştuğu bir dünyada bir zamanlar değer verdiğimiz iş ilişkilerini güçlendirmemiz ve en yeni teknoloji kısaltmalarıyla dolu mayın tarlasında elde tutmamız gerekmiyor mu? Uzun ömürlülük, deneyim ve sadakat, bir zamanlar tüm girişimleri ve kuruluşları destekleyen üç iş sütunu olarak kabul ediliyordu. Birden fazla ürün ve hizmette deneyim derinliğini sağlamak çok zordur. Ancak sadece birkaç tanesine odaklanırsanız, bu seçtiğiniz birkaç konuda derin uzmanlığa ve uzmanlık statüsüne sahip olursunuz. İşte tam bu noktada Neil sorularını soracak ve değerli önerileri kabul edecektir!

Kingston Technology, veri merkezinde karşı karşıya kaldığınız sorunlarda size nasıl yardımcı olabilir?

Sally ve Neil, bu temel endüstri konularında görüşmeyi kabul ettiğinde Neil, günümüzde sadece veri merkezlerinin değil, tüm işletmelerin karşı karşıya kaldığı sorunların detaylı biçimde anlattı. Yaklaşık 20 yıl önce, büyük bir bankanın tüm kurumsal varlığında bellek yükseltmelerinde nasıl yardım aldığını hatırlıyor. Bu durumda satıcı markalı belleklerde sorun yaratmış ve hatta bir satıcı, konuyu daha ileriye götürüp her sunucu donanımı cihazının garantisini onaylamamakla tehdit etmiş. O ise fikrinden vazgeçmemiş ve istediğini yaptırmış ve daha azıyla daha fazlasını elde ederek para, zaman tasarrufu sağlamış ve büyümeyi desteklemiş.

Günümüzde kullandığımız birçok ürün ve hizmet, sipariş verdiğimiz, teslimatı izlediğimiz ve takip ettiğimiz, yüzü olmayan bir web portalı üzerinden sağlanıyor. İnsan müdahalesi çok önemlidir ve Kingston ile Neil’in ilişkisinin süresi 20 yılı aşıyor. Sadece bir telefon ederek sattığı ürünü, “belki bu sizin için daha iyi olabilir” yanıtıyla tartışmaktan korkmayan, deneyimli bir insanla konuşabileceğini biliyor.

Doğru iş ortağını seçmek

onaylı bir listeyi tutan bir elin yakın çekimi

Sonuçta, zaman değişiyor ve hiçbir bahane öne sürmeden onunla birlikte ilerlememiz gerekiyor. Zorlu zamanlarda bir araya gelip daha büyük bir iyilik için çalışmayla ilgili müthiş bir geçmişimiz var. Ancak normalde deneyim yetersizliği nedeniyle hızlı düzeltmelerimizin ya da yeni konseptlerin yarattığı etkilere bakmıyoruz.

Gelecekteki hataların, iş alanında ve ötesinde geri döndürülemeyebilecek olması nedeniyle attığımız adımları analiz etmek için sürdürülebilirlik bakış açısıyla uzun vadeli düşünmemiz gerekiyor. Dijital bir buluta geçişi şu anda yaşıyoruz ve Neil’in şu anda verdiği en büyük tavsiye, sizi yapıcı biçimde zorlayacak, pazarda ihtiyacınız olan uzun ömürlülüğe ve güvenebileceğiniz deneyime sahip bir teknoloji iş ortağı seçilmesidir.

Sürdürülebilirlik hakkında endüstri uzmanlarımızın verdiği diğer bilgilere ulaşmak için bu videoyu* izleyin.

#KingstonIsWithYou

logo youtube_grey  Videoyu İzle

devre kartı çizimlerinin yer aldığı koyu renkli bir masada duran bir dizüstü bilgisayarın üstten görünümü

Bir Uzmana Sorun

Doğru çözümün planlanması, projenizin ve sisteminizin gereksinimlerinin anlaşılmasını gerektirir. Kingston’ın uzmanları size yardımcı olabilir.

Bir Uzmana Sorun

Kingston Ürün Bulma Aracı

Kingston ile işe başladığınızda bellek seçmek kolaydır.
35 yılı aşkın uzmanlığıyla Kingston, güvenle bellek seçmeniz için gerekli olan bilgiye ve kaynaklara sahiptir.

Sisteme/Cihaza Göre Ara

İhtiyacınız olan Kingston ürünlerini bulmak için bigisayar sistemi ya da dijital cihazın marka ve model numarasını ya da sistem parça numarasını girin.

Parça Numarasına Göre Ara:

Kingston parça numarasına, dağıtıcı parça numarasına ya da üreticiyle eşdeğer parça numarasına göre arama yapın.

İlgili Yazılar