Kingston DC1500M SSD, yüksek hızı temsil eden ışıldayan mavi hız göstergesi grafiğinin önünde

Kingston DC1500M Enterprise NVMe SSD’lerle Dirençli, Hızlı Tepkili Veri Tabanları Oluşturun

DC1500M Enterprise NVMe SSD Şirketinizin Verimliliğini Artırabilir mi?

NVMe’nın piyasaya çıkışı PCIe’nin potansiyelinden yararlanarak NAND flash’ın geçmiş performansını önemli ölçüde artırdı. Veri merkezleri daha yüksek bant genişliği ve yeni işlemciler, kasa tasarımları, anakartlar gibi alanlardaki diğer innovasyonlardan yararlanmak için önemli değişiklikler yaptı.

NVMe uygulama performansında ne anlama geliyor? İşlemlerin tepki süreleri ve verimi nasıl etkileniyor? Veri tabanı yedekleme süreleri iyileşecek mi ve bunun üretim ortamları üzerindeki etkileri neler? Kingston, bu soruları yanıtlamak için bu beyaz kitabı hazırladı. Tipik OLTP iş yüklerini (TPCC spesifikasyonlarında tanımlanan şekilde) inceledik ve NVMe’nin günlük senaryolarda işlem performansı üzerindeki etkilerini göstermek için birçok pratik karşılaştırma sunduk.

#KingstonIsWithYou

Bilgilendirme Belgesini İndir

Bir SSD uzmanına Sorun

Bir Sunucu SSD Uzmanına Sorun

Kington, kurumsal SSD’lerin sizin kendi saklama ortamınıza ne gibi avantajlar getireceği ve hangi SSD’nin, yüksek rastgele okuma-yazma IOPS performansı dengesi gerektiren iş yükleriniz için uygun olduğu ile ilgili bağımsız fikirler ve öneriler verebilir.

Bir Uzmana Sorun

İlgili Videolar

İlgili Yazılar