Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Bir motorun artırılmış gerçeklik 3D model konsepti ve fabrika atölyesinde iki mühendis

Dijital ikizin yükselişi: Üst düzey operasyonlara giden gizli silah

Dijital ikiz uygulamalarının önemi

2 CAD mühendisi bir ofiste bilgisayarları üzerinde çalışıyor

Konsept olarak dijital ikiz, birkaç yıldır ortalıkta dolaşıyor. Ancak yalnızca yakın zamanda faaliyetleri, süreçleri ve üretim çabaları için bir avantaj elde etmeye çalışan kuruluşlar arasında popülerliğinde bir patlama gördük.

Dijital ikizleri kullanan işletmelerin 2020 ve 2022 yılları arasında %40 oranında artmış olması bu büyümeyi göstermektedir! Dijital ikiz endüstrisinin 2030 yılına kadar 125 milyar doların üzerinde bir büyüklüğe ulaşacağı tahmin edildiğinden bu endüstrinin uygulamaya alındığına dair haberlerin, haber bültenlerinde her geçen gün daha sık yer alması çok doğaldır.

Peki neler oluyor?

Bu e-Kitapta, sektörün önde gelen uzmanlarıyla konuşarak bununla ilgili her şeyi açıklıyor ve şu konularda bilgiler sunuyoruz:

  • Dijital ikizin tanımlanması
  • Verilerin önemi
  • Geleceğin nasıl göründüğü

Ayrıca, gerçek dünyadan bazı örnekleri ve bu gelişmekte olan teknolojiden yararlanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini paylaşıyoruz!

e-Kitabı İndir

#KingstonIsWithYou

Rafael Bloom’un fotoğrafı

Rafael Bloom

Rafael, kariyeri boyunca üst düzey Teknoloji Ürünleri, Pazarlama İletişimi ve İş Geliştirme rollerinde görev yaptı. Bu çok kapsamlı çalışma, bilgi yönetişimi ve tasarımsal uyum, veri gizliliği ve AdTech, Mobil ve 5G, Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi gibi gelişmekte olan teknolojiler konusunda uzmanlık gerektirmektedir.

Giuliano Liguori'nin Fotoğrafı

Giuliano Liguori

Giuliano Liguori, en iyi stratejilerin ve yönetim tekniklerinin benimsenmesiyle Dijital Dönüşümden yararlanma konusunda uzman, başarılı sonuçlara sahip bir açık fikirli ve dinamik global Dijital ve İnovasyon Lideridir. Şirketleri, internette büyümesini ve itibar oluşturmasını sağlamak için desteklemek konusunda kapsamlı deneyimlere sahiptir.

devre kartı çizimlerinin yer aldığı koyu renkli bir masada duran bir dizüstü bilgisayarın üstten görünümü

Bir Uzmana Sorun

Doğru çözümün planlanması, projenizin ve sisteminizin gereksinimlerinin anlaşılmasını gerektirir. Kingston’ın uzmanları size yardımcı olabilir.

Bir Uzmana Sorun

Kingston Ürün Bulma Aracı

Kingston ile işe başladığınızda bellek seçmek kolaydır.
35 yılı aşkın uzmanlığıyla Kingston, güvenle bellek seçmeniz için gerekli olan bilgiye ve kaynaklara sahiptir.

Sisteme/Cihaza Göre Ara

İhtiyacınız olan Kingston ürünlerini bulmak için bigisayar sistemi ya da dijital cihazın marka ve model numarasını ya da sistem parça numarasını girin.

Parça Numarasına Göre Ara:

Kingston parça numarasına, dağıtıcı parça numarasına ya da üreticiyle eşdeğer parça numarasına göre arama yapın.

İlgili Yazılar