Şu anda Birleşik Krallık sitesini ziyaret ettiğinizi fark ettik. Bunun yerine ana sitemizi ziyaret etmek ister misiniz?

Kingston Workflow Station Okuyucu

Kingston Workflow Station, İçerik Oluşturucuların ve Video Profesyonellerinin İşlerini Kolaylaştırıyor – Kingston Technology

Bir masada Kingston Workflow Station

Kreatif profesyoneller, projelerin gerektirdiği uzun çalışma saatleri ve kısa teslim sürelerine çok aşinadır. Konsantrasyonlarını uzun süre önemli detaylar üzerinde tutmaları gerektiğinden çalışma alanları ve ortamları konusunda hassas olabilirler. Projelerine odaklanırken süreçleri ve iş akışları sanki doğalmış gibi hızlı ve verimli olmalıdır.

Bu durum özellikle video profesyonellerinin ve içerik yaratıcıların video ve ses kayıtlarını SD ve microSD kartlar, harici SSD’ler ve USB flash bellekler gibi birden fazla kaynaktan boşaltmalarını ve aktarmalarını gerektiren video düzenleme projelerinde daha geçerlidir. Kingston Workflow Station ve Okuyucular bu gereksinimleri karşılamak için dosyaların birden fazla kaynaktan aynı anda eş zamanlı olarak aktarılmasını sağlayarak içerik oluşturucuların ve video profesyonellerinin iş akışını hızlandırmak için tasarlanmıştır ve video düzenleyicilerin faydalı bulacağı çeşitli özelliklere sahiptir.

Esnek İş Akışı Sistemi

Workflow Station USB-C tipi bağlantının kullanıldığı dört okuyucuya sahip bir dock’tur. Workflow Station, bir USB-A ve en yeni endüstri standardı olan USB 3.2 Gen 2 hızlarında bir USB-C tipi yuvaya sahip bir USB miniHub okuyucu ile birlikte gelmektedir. Workflow Station’a, başka bir USB miniHub, bir microSD kart okuyucu ve bir SD kart okuyucu gibi üç ek okuyucu bağlanabilir.

Özelleştirilebilir Tak-Çalıştır Özellikleri

Okuyucularda kendi Workflow Station düzeninizi özelleştirmeniz gibi çeşitli durumlarda yararlı olabilen tak-çalıştır esnekliği yer almaktadır. Örneğin dosyalarınızı saklamak ve aktarmak için daha çok SD kartlar kullanıyorsanız, Workflow Station’a dosyalarınızı tek seferde boşaltmanızı sağlayan toplam sekiz SD kart yuvası olacak şekilde dört SD kart okuyucu bağlayabilirsiniz. Workflow Station’ınıza ister sadece SD kart okuyucular, microSD okuyucular ya da USB miniHub okuyucular karışık şekilde bağlı olsun, okuyucularınızı size en uygun iş akışına göre düzenlemek için seçeneklere sahipsiniz.

Bağımsız Çok Yönlülük

Okuyucular, Workflow Station’a bağlanmadan bağımsız olarak kullanılabileceğinden dışarıda da kullanılabilir. Taşınabilirliği, kameranızdaki içerikleri, sahaya gelip giderken anında transfer etmenizi sağlar. USB-C kablo, okuyucuları Workflow Station’a ihtiyaç duymadan bilgisayarınıza kolayca bağlamanızı sağlar. Bu durum içerik oluşturucuların ve video profesyonellerinin içerikleri SD, microSD kartları ve harici flash belleklerinden içerikleri sürekli Workflow Station kullanmak zorunda kalmadan boşaltmasını ve transfer etmesini sağlar.

Eş Zamanlı Transferler için Yüksek Hızlar

Workflow Station ve Okuyucular, müthiş yüksek hızlı transferler ve birden fazla eş zamanlı boşaltma için USB 3.2 Gen 2 ve USB 3.2 Gen 1 hızlarında gelmektedir. Dock, birden fazla kaynağa bağlı olduğunda USB 3.2 Gen 2 hızlarını kullanırken USB miniHub, birlikte verilen USB-C kablosu kullanılırken USB 3.2 Gen 1 hızlarını kullanır. Workflow Station ve Okuyucuları, Kingston’ın yüksek performanslı hafıza kartları ve USB flash bellekleri ile birlikte kullanarak, iş akışınızı hızlandıracak ve daha kolay hale getirecek hız ve verimlilik kombinasyonunu elde edebilirsiniz.

Daha İyi Bir İş Akışı Deneyimleyin

Workflow Station ve Okuyucular, içerik oluşturucular ve video profesyonelleri düşünülerek tasarlanan transfer ve düzenleme kurulumu sunmaktadır. Tüm hafıza kartlarınızı, USB flash belleklerinizi ve harici sabit disk sürücülerinizi aynı anda bağlayarak ve yöneterek verimlilik ve çok yönlülükten yararlanın Yüksek hız gerektiren projeler ve kısıtlı teslim tarihleriyle çalışırken zaman kazandırır ve stresi azaltır.

#KingstonIsWithYou

İlgili Videolar

İlgili Yazılar