Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Czytnik do stacji dokującej Workflow Station firmy Kingston

Stacja dokująca Kingston Workflow Station ułatwia pracę twórcom treści i profesjonalistom specjalizującym się w edycji materiałów wideo – Kingston Technology

Stacja Kingston Workflow Station na biurku

Osoby pracujące w zawodach kreatywnych dobrze znają uczucie towarzyszące wyczerpującym, długim godzinom pracy, których wymagają projekty i goniące terminy. Ponieważ przez dłuższy czas koncentrują się na szczegółach, dlatego tak duże znaczenie ma organizacja ich środowiska pracy. Proces pracy nad projektami musi przebiegać szybko i sprawnie, jakby stanowił ich drugą naturę.

Jest to szczególnie ważne w przypadku projektów związanych z edycją materiałów filmowych, które wymagają od twórców zgrywania i przesyłania materiałów wideo i audio z wielu źródeł, takich jak karty pamięci SD i microSD, zewnętrzne dyski SSD czy nośniki pamięci flash USB. Aby sprostać tym potrzebom, stacja dokująca Workflow Station i czytniki firmy Kingston zostały zaprojektowane w taki sposób, by przyspieszać proces pracy twórców treści i profesjonalistów edytujących materiał wideo dzięki szybkiemu przesyłaniu plików z wielu źródeł jednocześnie. Dotyczy to także kilku interesujących funkcji, które mogą okazać się przydatne dla edytorów materiałów wideo.

Elastyczny system usprawniający pracę

Workflow Station to stacja dokująca, która mieści cztery czytniki wykorzystujące złącze USB-C. Stacja dokująca Workflow Station jest dostarczana w zestawie z jednym czytnikiem miniHub USB z jednym gniazdem USB-A i jednym gniazdem USB-C, które zapewniają szybkość najnowszego branżowego standardu USB 3.2 Gen 2. W stacji Workflow Station można umieścić trzy dodatkowe czytniki – np. kolejny koncentrator miniHub USB, czytnik kart pamięci microSD oraz czytnik kart pamięci SD.

Konfigurowalne funkcje Plug-and-Play

Czytniki oferują funkcjonalność technologii plug-and-play, która może być przydatna w wielu sytuacjach – m.in. przy tworzeniu własnej konfiguracji stacji Workflow Station. Na przykład jeśli do przechowywania i przesyłania plików używasz głównie kart pamięci SD, możesz umieścić w stacji Workflow Station do czterech czytników kart SD, co zapewni łącznie osiem gniazd na karty SD, umożliwiających jednoczesne zgrywanie plików. Niezależnie od tego, czy będziesz korzystać tylko z czytników kart SD, czytników kart microSD, czy też z kombinacji czytników miniHub USB zadokowanych w stacji Workflow Station, możesz optymalnie dostosować ich rozmieszczenie do swojego procesu pracy.

Niezależność i wszechstronność

Funkcjonalność czytników przejawia się również w ich przenośności – można używać ich niezależnie, bez konieczności dokowania w stacji Workflow Station. Pozwala to na natychmiastowe przenoszenie materiałów z kamery do komputera podczas podróży lub pracy w terenie. Przewód USB-C umożliwia łatwe podłączanie czytników do komputera bez konieczności korzystania ze stacji Workflow Station. Dzięki temu twórcy treści i profesjonaliści edytujący materiały wideo mogą zgrywać i przenosić zawartość z kart pamięci SD, microSD i zewnętrznych dysków flash w dowolnym miejscu bez potrzeby każdorazowego korzystania ze stacji Workflow Station.

Duża szybkość umożliwiająca jednoczesny transfer plików

Stacja Workflow Station i czytniki oferują szybkość interfejsów USB 3.2 Gen 2 i USB 3.2 Gen 1, które zapewniają niezwykle szybki transfer danych i możliwość jednoczesnego zgrywania materiałów z wielu nośników. Przy podłączonych wielu źródłach stacja dokująca wykorzystuje szybkość interfejsu USB 3.2 Gen 2, podczas gdy koncentrator miniHub USB (przy użyciu dołączonego kabla USB-C) – szybkość interfejsu USB 3.2 Gen 1. Stwórz zestaw składający się ze stacji Workflow Station z czytnikami i wysokowydajnymi kartami pamięci i pamięciami flash USB firmy Kingston, aby uzyskać dynamiczne połączenie szybkości i wydajności, które przyspieszy twoją pracę i sprawi, że będzie ona łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd.

Usprawnij swoją pracę

Stacja Workflow Station z czytnikami to doskonałe rozwiązanie do przesyłania i edycji, stworzone z myślą o twórcach treści i profesjonalistach edytujących materiały wideo. Wystarczy ją podłączyć, aby wydajnie i swobodnie zarządzać wszystkimi kartami pamięci, nośnikami pamięci flash USB i zewnętrznymi dyskami twardymi. Zaoszczędzi ci to trochę czasu i stresu podczas pracy nad pilnymi projektami.

#KingstonIsWithYou

Powiązane filmy

Powiązane artykuły