Zauważyliśmy, że obecnie odwiedzasz witrynę w Wielkiej Brytanii. Czy zamiast tego chcesz odwiedzić naszą główną stronę?

Dziewczyna trzymająca niebieski kubek i patrząca na monitor w swoim domowym biurze

Zmodernizuj swój komputer, aby zwiększyć wydajność pracy

Chcesz zwiększyć wydajność swojej pracy? W tym artykule omawiamy kilka najlepszych opcji modernizacji komputera, aby zwiększyć wydajność i usprawnić swoją pracę.

Wysokowydajne dyski SSD

Dysk SSD Kingston KC3000 poruszający się szybko w kosmosie

Chcesz jeszcze bardziej zwiększyć wydajność swojego dysku SSD? W przypadku większości nowych komputerów stacjonarnych i laptopów tradycyjne dyski twarde zastąpiono już dyskami SSD. Jednak w ciągu kilku ostatnich lat rynek dysków SSD przeszedł znaczącą ewolucję. Obecnie dostępnych jest wiele nośników o większej wydajności. Dyski SSD stają się coraz szybsze, ponieważ branża zaczyna stosować standard PCIe 4.0, który zapewnia dwukrotnie większą szybkość niż standard PCIe 3.0.

Dyski SSD poprzedniej generacji mogą nadal zapewniać dobrą wydajność. Jeśli jednak zależy Ci na przyspieszeniu pracy i jednoczesnym zwiększeniu pojemności pamięci masowej w komputerze, być może przyszedł czas na modernizację z wykorzystaniem dysku SSD 4. generacji. Skorzystaj z naszego narzędzia konfiguracyjnego aby sprawdzić, czy Twoja płyta główna jest zgodna z dyskiem SSD 4. generacji.

Dysk SSD KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 firmy Kingston to idealna opcja wysokowydajnej pamięci masowej do komputera stacjonarnego lub laptopa, która zapewnia wyższy poziom wydajności dzięki wykorzystaniu szybkości najnowszego interfejsu PCIe 4.0. Zwiększenie wydajności dysku SSD zapewni, że Twój system będzie mógł sprostać wymagającym obciążeniom, nie spowalniając Twojej pracy. Dysk KC3000 jest dostępny w wersjach o pojemnościach do 4TB, co pozwala na zwiększenie zarówno szybkości, jak i pojemności pamięci masowej komputera. Dzięki szybkości odczytu/zapisu do 7000MB/s1 dysk SSD KC3000 został uznany przez serwis Tom's Hardware za „najszybszy dysk SSD na rynku”. Dzięki niemu Twój system sprosta wymagającym obciążeniom i poradzi sobie z każdym zadaniem.

Moduły pamięci Kingston ValueRAM i Kingston FURY Beast DDR5

Pamięć

Już sama modernizacja z wykorzystaniem dysku SSD zwiększa szybkość działania komputera lub laptopa. Nawet w przypadku nowych zestawów komputerowych można zauważyć znaczną poprawę wydajności po wymianie tradycyjnego dysku na dysk SSD. Modernizacja pamięci pozwala jeszcze bardziej przyspieszyć działanie systemu. Zwiększenie pojemności lub modernizacja pamięci RAM umożliwi szybsze ładowanie się stron i uruchamianie aplikacji. Pamięć to pierwsze źródło, z którego czerpie informacje procesor, a jej odpowiednia ilość, zapewniająca dostęp do często używanych danych, umożliwia bardziej wydajną pracę.

Produkty pamięci z linii Kingston i Kingston FURY oferują szeroki zakres szybkości i pojemności z myślą o każdym budżecie. Wszystkie typy pamięci RAM są dostępne jako pojedyncze moduły lub w zestawach do ośmiu modułów. Wybierz pamięć RAM, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, sprawdzając wymagania systemowe i korzystając z narzędzia do konfiguracji pamięci firmy Kingston, aby wybrać zgodną pamięć RAM do swojego systemu.

Skorzystaj z wyszukiwarki pamięci firmy Kingston, aby znaleźć pamięć DRAM do swojego komputera.

Zewnętrzne dyski SSD

Wykorzystanie zewnętrznego dysku SSD może być bardzo skutecznym sposobem na modernizację, która pozwoli usprawnić pracę, zapewniając natychmiastowy dostęp do plików, niezależnie od miejsca użycia. Dzięki przenośnej konstrukcji nośniki tego typu doskonale nadają się do przechowywania plików lub projektów, do których nie jest potrzebny natychmiastowy dostęp, a jednocześnie pozwalają zwolnić miejsce w komputerze.

Oferta zewnętrznych dysków SSD firmy Kingston obejmuje modele SSD XS2000 i SSD XS1000, które znacząco przyspieszają pracę, gdy trzeba błyskawicznie zgrywać i edytować wysokiej jakości zdjęcia, filmy w rozdzielczości 8K lub duże dokumenty. Kieszonkowe dyski SSD znacznie ułatwią Ci życie z dala od komputera stacjonarnego, umożliwiając dostęp do danych w dowolnym miejscu! Zewnętrzny dysk SSD to wygodny i łatwo dostępny sposób na modernizację z wykorzystaniem przenośnego urządzenia, które zapewnia wszystkie zalety dysku SSD w kieszonkowym formacie.

Stacja Kingston Workflow Station z czytnikami

Chcesz szybciej i w bardziej wydajny sposób zgrywać i przesyłać materiały filmowe? Adekwatnie do swojej nazwy stacja Kingston Workflow Station z czytnikami pozwala na usprawnienie pracy i zwiększenie jej wydajności. System umożliwia przesyłanie filmów, zdjęć i dźwięku z wielu źródeł jednocześnie z niezwykłą szybkością, jaką oferuje interfejs USB 3.2. Jeśli nie chcesz poświęcać wielu godzin na zgrywanie plików, stacja Workflow Station z czytnikami firmy Kingston będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem w procesie postprodukcji.

Podsumowanie

Skorzystanie z omówionych opcji modernizacji pozwoli użytkownikom, którzy wymagają najlepszych efektów, znacznie zwiększyć wydajność pracy. Niezależnie od tego, czy zdecydują się modernizację z wykorzystaniem wysokowydajnego nośnika pamięci masowej, takiego jak dysk SSD Kingston KC3000 PCIe 4.0, czy też zewnętrznego dysku SSD, efektem będzie możliwość szybszej i bardziej wydajnej pracy.

#KingstonIsWithYou #KingstonFURY

Narzędzie do wyszukiwania produktów Kingston

Jeśli startujesz z firmą Kingston, wybór pamięci jest łatwy.
Ponad 35 lat doświadczeń sprawia, że Kingston ma wiedzę i zasoby, których potrzebujesz, by nie mieć wątpliwości przy wyborze pamięci.

Wyszukaj wg systemu operacyjnego/urządzenia

Aby znaleźć poszukiwane produkty firmy Kingston, wystarczy wprowadzić markę i numer modelu bądź numer katalogowy systemu komputerowego lub urządzenia cyfrowego.

Wyszukaj według numeru katalogowego

Wyszukuj według numeru katalogowego firmy Kingston, numeru katalogowego dystrybutora lub numeru katalogowego producenta.

Powiązane artykuły